Biokominki nowoczesne

Biokominki

Przedstawiamy nowoczesne biokominki, dostępne w naszym sklepie w konkurencyjnej cenie, które odmienią aranżację każdego wnętrza, w tym salonu! W sklepie znajdziesz urządzenia o zróżnicowanych kształtach i stylistyce, które łatwo dopasować wystroju mieszkania. Każdy model z kategorii działa na biopaliwo, dzięki czemu nie wydziela dymu oraz spalin - jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu, dając przy tym ciepło. Proponujemy m.in. nowoczesne biokominki:

  • wiszące, 
  • z szybą, 
  • narożne,
  • do zabudowy,
  • na ścianę, 
  • stojące, w tym wolnostojące.

Montaż wszystkich modeli jest bezproblemowy i nie wymaga kucia w ścianach czy instalacji szybu wentylacyjnego. Urządzenia mają obieg zamknięty i można ustawić je w każdym pomieszczeniu. Mamy w ofercie m.in. mały biokominek o kompaktowych wymiarach, który sprawdzą się do niewielkiej sypialni czy innego pokoju o ograniczonych rozmiarach. Kominki polecamy do mieszkania oraz domu jednorodzinnego - szczególnie pięknie wyglądają salony z biokominkiem.

Jak działa nowoczesny biokominek?

Często osoby, które nie miały wcześniej styczności z tego typu urządzeniem, zastanawiają się, czy biokominki dają ciepło. Odpowiedź oczywiście jest twierdząca, z pomocą takiego nowoczesnego urządzenia z szybą, które u nas zamówisz m.in. w wersji narożnej, wolnostojącej, wiszącej na ścianę czy do zabudowy, można w ekspresowym tempie podnieść temperaturę powietrza w pomieszczeniu. Do jego użytkowania niezbędne jest specjalne biopaliwo na bazie bioetanolu, które jest bezpieczne dla środowiska. W momencie spalania nie wydziela dymu i zapachów, powstaje za to para wodna, która może minimalnie zwiększyć wilgotność powietrza. Po wlaniu płynu i odkręceniu palnika następuje podpalenie oparów paliwa, w wyniku czego powstaje wysoka temperatura i urządzenie daje ciepło, które rozchodzi się po salonie czy innym pomieszczeniu. 

Biokominki do stylowej aranżacji wnętrza, w tym salonu

Widok delikatnie tlącego się ognia relaksuje, uspokaja i jest miłym urozmaiceniem każdego pomieszczenia. Niestety do cieszenia się takimi widokami potrzebami przewodów kominowych, których nie ma w mieszkaniach, dlatego coraz więcej osób szuka alternatywy dla klasycznych kominków czy pieców. Urządzenia, które Ci proponujemy, doskonale wywiążą się z tej roli. Nowoczesne biokominki z szybą na ścianę, narożne do zabudowy czy stojące zbierają pozytywne opinie wśród użytkowników, również ze względu na ceny, które są znacznie niższe niż koszt montażu zwykłych palenisk z całą, potrzebną infrastrukturą. 

Szczególnie polecamy narożny biokominek do zabudowy, który pozwala tworzyć aranżacje o wysokich walorach estetycznych. Taki model można dyskretnie schować w ścianie lub boazerii, przez co widoczny będzie jedynie ekran z malowniczym płomieniem. Ekologiczny kominek to też dobra opcja do niewielkiego mieszkania. W takiej sytuacji polecamy mały biokominek wolnostojący lub wiszący.

Prezentowane tutaj urządzenia dodadzą prestiżu wnętrzu i sprawią, że salon, i inne pomieszczenia, staną się bardziej przytulne. Estetyczne, nowoczesne biokominki w dobrej cenie możesz zamówić bezpośrednio na naszej stronie. W sklepie dostępne są też liczne akcesoria tematyczne, w tym biopaliwa oraz stylowe dekoracje w formie sztucznych kamieni czy kawałków drewna.

Jest 114 produktów.

Pokazano 1-114 z 114 pozycji

Aktywne filtry