• -5%
  • Nowy

Biokominek typu koza na biopaliwo SCANDI - Czarny

14 576,00 zł
13 847,20 zł Zniżka 5%
Brutto Czas realizacji: 10 dni

Biokominek elegancki i doskonale wykonany. Bezpieczny, ekologiczny i łatwy w obsłudze. Daje przytulne ciepło i ogrzewa. Idealny do domu.

Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu


SCANDI - WOLNOSTOJĄCY PIEC ETANOLOWY

Scandi to wolnostojący piec na etanol typu koza, który nie wymaga podłączenia do komina, ani systemu wentylacyjnego. Dzięki technologii BEV™ jest wydajny i niezwykle bezpieczny, gdyż ogień nie ma kontaktu z paliwem, a spalane są wyłącznie podgrzane opary. Minimalistyczne wzornictwo nawiązuje do stylu skandynawskiego. W Scandi wykorzystano wysokiej jakości materiały, korpus wykonano ze stali malowanej na czarno, a płomienie osłonione są hartowanym szkłem. Scandi to gotowy kominek typu PLUG&PLAY, co oznacza, że nie wymaga on żadnej instalacji – po podłączeniu do prądu jest gotowy do użycia. Pali się naturalnym, prawdziwym płomieniem, i jest świetną opcją wszędzie gdzie nie można podłączyć tradycyjnego kominka, ani pieca. Użytkownicy, którzy oprócz bezpiecznej nowoczesnej technologii, cenią tradycyjny wygląd ognia, mogą udekorować palenisko ręcznie wykonanymi imitacjami drewnianych polan lub kamieniami. Opcjonalnie, do szczytu kominka może zostać podłączona dekoracyjna rura.


- Regulowana wysokość ognia

- Czas palenia do 10 h

- Sterowany pilotem

- Nie wymaga komina
- Niskoemisyjny
- Technologia BEV®

DANE TECHNICZNE


- Pojemność zbiornika paliwa – 5 L

- Maksymalny czas palenia – 10 h

- Regulacja wysokości płomienia – 2-stopniowa

- Waga – 62 kg

- Rodzaj paliwa – Bioetanol 86 – 96,6%

- Przewód kominowy – Nie wymagany

- Zasilanie – 230V

- Wykończenie – Czarny lakier proszkowy

- Materiał – Stal, stal ocynkowana, szkło hartowane

- Przeznaczenie – Do wnętrz


CIEPŁO I PRZYJEMNIE

Scandi oprócz wyjątkowego wyglądu oferuje funkcję grzewczą. W zależności od wielkości pomieszczenia potrafi podgrzać temperaturę w pokoju nawet o kilka stopni.


ŁATWE UZUPEŁNIANIE PALIWA

Kominek Scandi ma wbudowaną automatyczną pompkę paliwa, która precyzyjnie pobiera właściwą ilość paliwa do parownika. Gdy etanol się skończy, kominek automatycznie się wyłączy i poinformuje o konieczności wymiany zbiornika. To tylko chwil, by znów móc cieszyć się pięknym naturalnym płomieniem.

AUTOMATYCZNY PIEC NA ETANOL

Nasz skandynawski kominek wykorzystuje opatentowaną technologię BEV®. Płomień w wyniku spalania oparów etanolu pochodzących z parownika, a zatem nie ma bezpośredniego kontaktu ognia z płynnym paliwem. Cały proces spalania jest kontrolowany i sterowany przez wbudowany komputer, dzięki czemu ogień jest nie tylko zeroemisyjny, ale także całkowicie bezpieczny.


W SKANDYNAWSKIM STYLU

Minimalizm jest i zawsze pozostanie ponadczasowy. Nasz kominek na bioetanol Scandi wyróżnia się wzornictwem czerpiącym ze stylu skandynawskiego. Prosta forma urządzenia podkreśla naturalny wygląd ognia dodając wnętrzom uroku i ciepła.

REGULACJA PŁOMIENIA

2-stopniowa regulacja wysokości ognia pozwala kontrolować moc kominka Scandi. W trybie standardowym ogień jest wyeksponowany i efektywność cieplna wysoka. Wybierając tryb ECO uzyskasz niższe płomienie oraz maksymalny czas palenia.

Opis

Rodzaj paliwa
Biopaliwo
Materiał wykonania podstawy
Stal malowana proszkowo; Szkło
Szerokość [cm]
40,0
Wysokość [cm]
101,5
Głębokość [cm]
32,2
Waga [kg]
62

Zobacz także