• -5%

BIOKOMINEK PINUS z certyfikatem TÜV

3 419,40 zł
3 248,43 zł Zniżka 5%
Brutto
Proste, eleganckie kształty oraz materiał, z którego wykonany jest biokominek portalowy sprawiają, iż doskonale przypomina tradycyjny kominek.

Wybierz kolor
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu
Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w montażu oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.
Biokominki to również doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.
Są opalane ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień.
 
NATURALNE CIEPŁO
Biokominek podnosi temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.
 
WYGODNE UŻYTKOWANIE
Wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.
Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć elementy zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.
 
GWARANCJA JAKOŚCI
Biokominki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015.
 
POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
Proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.
Pojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.
Wkład chłonny umieszczony w środku pojemnika zmniejsza zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.
 
DANE TECHNICZNE
Rodzaj paliwa                     biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania             mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm).                  114,00
Wysokość (cm)                    96,00 
Głębokość (cm)                   32,00
Certyfikat TÜV                     Tak
Kolor                                    biały / czarny
Rodzaj biokominka             wolnostojący
Pojemność biowkładki (l)    0,75
Długość linii ognia (cm)       35
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm).    5,2 x 41,1 x 11,1
Przeszklenie.                       Nie
PINUS/TUV
10 Przedmioty