Formy płatności:


logo

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielnie wykonanie przelewu w banku internetowym, poprzez wizytę w stacjonarnej placówce banku lub za pomocą przelewu pocztowego. Klient po zarezerwowaniu zamówionego towaru, na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzyma numer rachunku bankowego wraz z numerem zamówienia na który powinna zostać przelana kwota zgodna z wartością zamówienia. 
Prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia przesłanego do Państwa mailem lub widocznego po zalogowaniu się na swoje konto.
W chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie zamówienie zostanie przekazane do realizacji.


logo

Płatności gotówką w sklepie

Dla wszystkich, którzy wolą przyjechać osobiście i zapłacić w punkcie odbioru.


logo

Płatności Natychmiastowe Przelewy24

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Przelewy24


logo

LeaseLink

Prowadzisz firmę? Weź Leasing! Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut (24/7)

 


W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

E-mail: sklep@niebieskiogrod.pl

Tel. +48 509 774 198

Referencje

Zadania określone w zleceniu zostały wykonane w sposób profesjonalny, terminowo i z należytą starannością. Pracownicy firmy wykazują się dużą kulturą osobistą oraz wiedzą zawodową. Polecamy firmę Niebieski jako doświadczonego wykonawcę w zakresie pielęgnacji, porządkowania i utrzymania terenów zieleni...

logo

TEB S.A.


Zobacz całość

Projekt został wykonany bardzo starannie oraz terminowo. Zależało nam aby zakończyć prace w danym terminie z czego firma wywiązała się bez zarzutu. Aktualnie ogród jest wizytówką naszej firmy i nie wyaga wiele prac pielęgnacyjnych co było jednym z głównych założeń projektu...
 

logo

Tomasz Fisior


Zobacz całość

Rekomendujemy firmę BGC SOLUTIONS Sp. z o.o. Niebieski Ogród jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług.

Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usługi...
 

avatar

Firma Mazur


Zobacz całość