Czas i koszty dostawy


Koszt

Koszty dostawy są uzależnione od formy płatności, kwoty zamówienia, wagi zamówienia oraz kraju do którego ma być dostarczona przesyłka. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Kosz dostawy na terenie Polski

Wartość zamówienia

Przelew/Płatność online

Odbiór Osobisty

Do 6000 zł

19 zł

0,00 zł

Powyżej 6000 zł

0,00 zł

0,00 zł

 


Czas dostawy

 

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi ok 3-5 dni roboczych, jeśli produkt znajduje się w magazynie. W innych przypadkach, jeżeli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na towar, który w danej chwili jest niedostępny prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi, który indywidualnie określi możliwy czas realizacji zamówienia dla danego produktu. 

 

Koszt wysyłki poza granice Polski jest obliczany indywidualnie dla każdego zamówienia.

 


W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

E-mail: sklep@niebieskiogrod.pl

Tel. +48 509 774 198

Referencje

Zadania określone w zleceniu zostały wykonane w sposób profesjonalny, terminowo i z należytą starannością. Pracownicy firmy wykazują się dużą kulturą osobistą oraz wiedzą zawodową. Polecamy firmę Niebieski jako doświadczonego wykonawcę w zakresie pielęgnacji, porządkowania i utrzymania terenów zieleni...

logo

TEB S.A.


Zobacz całość

Projekt został wykonany bardzo starannie oraz terminowo. Zależało nam aby zakończyć prace w danym terminie z czego firma wywiązała się bez zarzutu. Aktualnie ogród jest wizytówką naszej firmy i nie wyaga wiele prac pielęgnacyjnych co było jednym z głównych założeń projektu...
 

logo

Tomasz Fisior


Zobacz całość

Rekomendujemy firmę BGC SOLUTIONS Sp. z o.o. Niebieski Ogród jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług.

Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usługi...
 

avatar

Firma Mazur


Zobacz całość