• -5%
  • Nowy

ŚRODEK przeciwglonowy do FONTANN, pielęgnacja 1L

69,00 zł
65,55 zł Zniżka 5%
Brutto Dostawa w ciągu 1-3 tygodni

Prezentujemy Państwu nowość z palety naszych produktów. FONTANNA spezial Plus. Płyn do pielęgnacji FONTANN ZE STALI NIERDZEWNEJ i nie tylko.

FONTANNA spazial Plus automatycznie usuwa WAPNO i ALGI z fontann i elementów wodnych które wpływają na wygląd i funkcje.

Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

FONTANNA spezial Plus to idealne rozwiązanie dla Twojej zadbanej fontanny. Prostę rozwiązanie daje trwałą satysfakcję.

FONTANNA spezial Plus automatycznie usuwa WAPNO i ALGI z fontann i elementów wodnych, które wpływają na wygląd i funkcje.

Do użytku w pomieszczeniach:

W zależności of twardości wody i temperatury otoczenia, 10-12 ml FONTANNA spezial Plus wystarcza na zbiornik 5 litrów wody. W przypadku większych fontann, należy dostosować odpowiednią dawkę i dodać FONTANNA spezial Plus raz w tygodniu aby uzyskać stały efekt pielęgnacji.

Do użytku na zewnątrz:

Zewnętrze fontanny i ozdoby wodne wymagają szczególnej opieki. Już dawka 20-40 ml FONTANNA spezial Plus wystarczy aby zabezpieczyć 10 litrów wody przed glonami i zwapnieniami. W cieplejszych miesiącach letnich można bez obaw dawkę zwiększyć.

FONTANNA spezial Plus oszczędza konieczność wymiany wody i czyszczenia fontanny. Przedawkowanie tworzy nieszkodliwą pianę, która znika po krótkim czasie. Na zimę należy zmniejszyć dawkę.

BEZPIECZNiE STOSOWANIE BIOCYDÓW

Przed użyciem należy dokładnie przeczytać etykietę i informację o produkcie!

FONTANNA spezial Plus jest całkowicie nieszkodliwy dla roślin i zwięrząt, fontann i ich oprzyrządowania. Ptaki mogą nadal kąpać się i pić z fontanny.

Preparat nie nadaję się do akwariów ozdobnych.

FONTANNA spezial Plus lega biodegradacji zgodnie z rozporządzeniem w sprawie detergentów EG 648/2004

Zawiera 4,9 %wodnego roztworu chlorku alkilodimentylobezyloamoniowego .

Pojemność 1 l.

30 Przedmioty

Zobacz także