• -2,5%

Fontanna Ściana Wodna Nawilżacz WATER WALL

9 691,00 zł
9 448,73 zł Zniżka 2,5%
Brutto Czas realizacji: do 3 tygodni

Water Line to mobilna ściana wodna wykonana ze stali nierdzewnej. Kurtyna wodna jest  niepowtarzalnym dodatkiem do zielonych stref relaksu, a przede wszystkim do  mobilnych  ogrodów  wertykalnych. Zastosowanie wysokiej  jakości  materiałów  sprawia,  że  fontanna  jest odporna na korozję oraz łatwa w utrzymaniu czystości.

Ściana wodna jest nietuzinkowym i ciekawym rozwiązaniem stosowanym w domu, w przestrzeniach publicznych i biurowych oraz stanowi efektowną dekorację na targach i imprezach czasowych. Linia Water Line pełni funkcje nie tylko dekoracyjne, działowe i osłonowe, ale wpływa pozytywnie na zdrowie człowieka. Woda płynąca w fontannie przede wszystkim zwiększa wilgotność powietrza, wprowadza korzystny mikroklimat do otoczenia, oczyszcza powietrze i działa relaksacyjnie.

Wybierz kolor
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Linia Water Line

Water Line to mobilna ściana wodna wykonana ze stali nierdzewnej. Kurtyna wodna jest niepowtarzalnym dodatkiem do zielonych stref relaksu, a przede wszystkim do mobilnych ogrodów wertykalnych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że fontanna jest odporna na korozję oraz łatwa w utrzymaniu czystości.Ściana wodna wyposażona jest w system kół, który pozwala na jej łatwe przemieszczanie. Dodatkową zaletą jest podświetlenie LED szyby ściany wodnej w różnych odcieniach oraz dekoracyjne kamienie lawy lub śnieżnobiałe kamienie greckie.

Linia Water Line pełni funkcje nie tylko dekoracyjne, działowe i osłonowe, ale wpływa pozytywnie na zdrowie człowieka. Woda płynąca w fontannie przede wszystkim zwiększa wilgotność powietrza, wprowadza korzystny mikroklimat do otoczenia, oczyszcza powietrze i działa relaksacyjnie.

Standardowo ramy występują w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.

Zestaw zawiera:

- panel z szybą ze szkła hartowanego o grubości 5 mm

- zbiornik na wodę o pojemności 50 L z systemem mobilnym

- pompę + zawór kontroli przepływu pozwalający na regulację ciśnienia wody

- oświetlenie LED z pilotem umożliwiającym zmianę koloru oświetlenia według indywidualnych potrzeb

- kamienie ozdobne w kolorze białym

B065-89081
100 Przedmioty

Opis

Wymiary (cm)
101 x 199 x 25 cm
Waga (kg)
80
Pojemność zbiornika
50 L
Materiał
Aluminium | stal | PP PE
Oświetlenie
LED RGB, sterowane pilotem

Zobacz także