Zraszacz rotacyjny TORO T7

391,32 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-5 dni

Zraszacz rotacyjny Toro® T7 posiada wytrzymałą konstrukcję, która czyni go odpornym na trudne warunki pracy i akty wandalizmu. Szczególnie polecany na terenach publicznych, sportowych i handlowo-usługowych.

Materiał
Ilość

 

Dostawa od 48h

 

Gwarancja ceny - napisz do nas

 

14 dni na zwrot produktu

Jeżeli planujesz zamówienie większej ilości produktów lub różnorodnych elementów systemu nawadniania, skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez email. Nasi eksperci chętnie przygotują dla Ciebie indywidualną, konkurencyjną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku, dostosowaną do specyfiki Twojego zamówienia. To Twoja szansa na skorzystanie z najbardziej opłacalnej oferty dostępnej na rynku! Pamiętaj, my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc zrealizować Twoje plany dotyczące nawadniania.

_______________________________

Zraszacz T7

Zraszacz rotacyjny Toro® T7 posiada wytrzymałą konstrukcję, która czyni go odpornym na trudne warunki pracy i akty wandalizmu. Szczególnie polecany na terenach publicznych, sportowych i handlowo-usługowych.

 

Funkcje i zalety

Wskaźnik kąta nawadniania Wskaźnik do ustawiania kąta nawadniania umożliwia łatwą regulację w warunkach mokrych lub suchych, w zakresie od 45° do 360°.

Wysokowydajne dysze Konstrukcja dyszy jako pojedynczego portu zapewnia równomierne nawadnianie terenu bez ryzyka wypłukiwania nasion w najbliższym otoczeniu głowicy urazu szczególnie w otoczeniu placów zabaw.

Odporny na akty wandalizmu i niewłaściwe użytkowanie Zabezpieczenie Smart Arc™ gwarantuje niezmienność kąta w przypadku ingerencji osób trzecich i umożliwia powrót do poprzednich ustawień.

Rozwiązania konstrukcyjne i bezpieczeństwo Standardowy zawór stopowy zapobiega wypływowi wody po zakończeniu pracy zraszacza. Niewielka średnica zmniejsza ryzyko urazu na terenie placów zabaw.

Trwałość Wytrzymała sprężyna powrotna i smarowany wodą napęd zębaty. Uszczelka samooczyszczająca ogranicza zabrudzenie trzpienia i zapobiega nieszczelnościom.

Wszechstronność Dostępny również w wersjach o niższym wydatku do zastosowań z małym zasięgiem (<15,2 m (<50′)), takich jak boiska do baseballa.

 

Wymiary

Wysokość wynurzenia trzpienia: 127 mm (5″)

Wysokość obudowy: 220 mm (8¾”)

Średnica pokrywy gumowej: 57 mm (2¼”)

Średnica obudowy: 70 mm (2¾”)

Parametry pracy

Wielkości opadu: 7,6 – 14,0 mm (0,30 – 0,55″) na godzinę

Zasięg: Modele o niskim przepływie: 11,6 – 16,2 m (38′ – 53′) Modele o wysokim przepływie: 14,0 – 25,0 m (46′ – 83′)

Wydatek wody: modele o niskim przepływie:  6,4 – 49,2 l/min.  (1,7 – 13,0 gal./min), modele o wysokim przepływie:

Zakres ciśnienia roboczego: 2,8 – 7,0 bara (40 – 100 psi)

Podłączenie: 1”, gwint NPT lub 1”, gwint BSP

Trajektoria dyszy: 25°

Regulacja kąta nawadniania: 50° – 360° (jednokierunkowa przy 360°)

 

Cechy dodatkowe

Standardowy zawór stopowy

Gwintowana pokrywa utrzymuje trzpień w stabilnej pozycji

Zmienny stator

Dwa komplety dysz: Niski wydatek wody: 6 dysz (2, 3, 4,5, 6, 7,5 i 9) Wysoki wydatek wody: 7 dysz (7, 9, 12,16, 20, 24 i 27)

Sprzęgło poślizgowe

Śruba regulująca strumień jako dodatkowe wsparcie dla dyszy

Specjalny otwór w pokrywie umożliwiający wyciąganie trzpienia do góry

Dostępny klucz do regulacji zraszacza

Śruba zabezpieczająca pokrywę

 

Dostępne opcje

Trzpień ze stali nierdzewnej

Wskaźnik wypływu

 

Gwarancja

Pięć lat

Zobacz także