• -2,5%

Rama wisząca ALF2/3PG14

2 300,00 zł
2 242,50 zł Zniżka 2,5%
Brutto Czas realizacji: do 14 dni roboczych

Alu line to seria ram aluminiowych zbudowana na systemie Pixel Garden.

Ramy  mobilne,  wiszące  i  przyścienne  urozmaicają wnętrza hoteli oraz apartamentów. Stabilna konstrukcja, nowoczesny design oraz wykonanie produktów z dbałością o  najmniejsze  detale  zapewniają  efektowny  element wyposażenia wnętrz oraz wyjątkową, zieloną dekorację podczas targów i eventów.

Ramy  wiszące  w  łatwy  sposób  mocuje  się  do  ściany. Ogrody  wertykalne  w  wersji  przyściennej  możemy zaprojektować bezpośrednio przy ścianie bez konieczności montażu. Zaletą produktu mobilnego jest zastosowany system  kół,  który  pozwala  na  jego  proste  i  szybkie przemieszczanie.

Wybierz kolor
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Produkty z linii Alu Line charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów. Rama wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.

Standardowo ramy występują w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.

Doniczki umieszczane są w specjalnych modułach, które są ze sobą połączone, a podlewanie odbywa się poprzez dwa otwory umieszczone w górnej ramie, dzięki czemu czynność ta jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.

nawadnianie-ramek.png

Produkt dostarczany jest w całości i nie ma potrzeby jego montażu, ramę wystarczy zawiesić dwóch wcześniej przygotowanych uchwytach (kołkach).

4BA1-700A0
100 Przedmioty

Opis

Wymiary (cm)
72x67x12 cm
Waga (kg)
20
Materiał
Aluminium
Średnica doniczki
14 cm
Liczba modułów
6 szt
Ilość doniczek
12

Zobacz także