• -2,5%

Ściana mobilna Dwustronna ALM2.4/9PG14

8 890,00 zł
8 667,75 zł Zniżka 2,5%
Brutto Czas realizacji: do 21 dni roboczych

Alu line to seria ram aluminiowych zbudowana na systemie Pixel Garden.

Ramy  mobilne,  wiszące  i  przyścienne  urozmaicają wnętrza hoteli oraz apartamentów. Stabilna konstrukcja, nowoczesny design oraz wykonanie produktów z dbałością o  najmniejsze  detale  zapewniają  efektowny  element wyposażenia wnętrz oraz wyjątkową, zieloną dekorację podczas targów i eventów.

Ramy  wiszące  w  łatwy  sposób  mocuje  się  do  ściany. Ogrody  wertykalne  w  wersji  przyściennej  możemy zaprojektować bezpośrednio przy ścianie bez konieczności montażu. Zaletą produktu mobilnego jest zastosowany system  kół,  który  pozwala  na  jego  proste  i  szybkie przemieszczanie.

Wybierz kolor
Dostosowanie produktu
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

LINIA ALU LINE

Produkty z linii Alu Line charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów. Cyfry w kodzie 2.4/9 oznaczają, że rama jest dwustronna (2) i posiada cztery (4) kolumny modułów ułożonych na dziewięciu (9) poziomach. Rama wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.

Model ten, dzięki zamontowanym kółkom jezdnym może być dowolnie przemieszczany. To rozwiązanie pozwala na łatwe przemieszczanie ściany według indywidualnych potrzeb. Idealnie sprawdza się jako element zielonych stref relaksu w domu czy firmie, a także jest efektownym elementem dekoracyjnym na targach i eventach.

Standardowo ramy występują w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.

Ściana wyposażona jest w system nawadniania, w którym doniczki umieszczane w specjalnych modułach są ze sobą połączone, a podlewanie roślin odbywa się poprzez dwa górne moduły. Stamtąd, dzięki ukrytym wewnątrz trójnikom, woda rozprowadzana jest automatycznie do najniżej położonych roślin. Dzięki temu rozwiązaniu czynność podlewania jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.

Produkt dostarczany jest w całości i nie ma potrzeby jego montażu.

3F9F-124B5_20210423134347
100 Przedmioty

Opis

Wymiary (cm)
132 x 199 x 20/53 cm
Waga (kg)
120
Materiał
Aluminium | PP PE
Średnica doniczki
14 cm
Liczba modułów
72
Ilość doniczek
144

Zobacz także