• -2,5%

Ściana stojąca ALL2/9PG14

3 899,00 zł
3 801,53 zł Zniżka 2,5%
Brutto Czas realizacji: do 21 dni roboczych

Alu line to seria ram aluminiowych zbudowana na systemie Pixel Garden.

Ramy  mobilne,  wiszące  i  przyścienne  urozmaicają wnętrza hoteli oraz apartamentów. Stabilna konstrukcja, nowoczesny design oraz wykonanie produktów z dbałością o  najmniejsze  detale  zapewniają  efektowny  element wyposażenia wnętrz oraz wyjątkową, zieloną dekorację podczas targów i eventów.

Ramy  wiszące  w  łatwy  sposób  mocuje  się  do  ściany. Ogrody  wertykalne  w  wersji  przyściennej  możemy zaprojektować bezpośrednio przy ścianie bez konieczności montażu. Zaletą produktu mobilnego jest zastosowany system  kół,  który  pozwala  na  jego  proste  i  szybkie przemieszczanie.

Wybierz kolor
Dostosowanie produktu
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

LINIA ALU LINE

Produkty z linii Alu Line charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów. Rama wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.

Standardowo ramy występują w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.

Ściana wyposażona jest w system nawadniania, w którym doniczki umieszczane w specjalnych modułach są ze sobą połączone, a podlewanie roślin odbywa się poprzez dwa górne moduły. Stamtąd, dzięki ukrytym wewnątrz trójnikom, woda rozprowadzana jest automatycznie do najniżej położonych roślin. Dzięki temu rozwiązaniu czynność podlewania jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.

Produkt dostarczany jest w całości i nie ma potrzeby jego montażu. Konstrukcja niewymagająca mocowania zapewnia pełną mobilność zielonej ściany i może być ustawiana w dowolnym miejscu w każdym momencie.

649D-73448
100 Przedmioty

Opis

Wymiary (cm)
72 x 193 x 12/36
Waga (kg)
70
Materiał
Aluminium | PP PE
Średnica doniczki
14 cm
Liczba modułów
18
Ilość doniczek
36

Zobacz także