• Nowy

Ściana mobilna STM3/9PG14

4 199,00 zł
Brutto Czas realizacji: do 21 dni roboczych

Simple Line to seria ram stalowych oparta na modułach Pixel  Garden  zaprojektowana  na  potrzeby Klientów poszukujących wyjątkowych rozwiązań  w  atrakcyjnej cenie. Zielone ściany oprawione w obrazy, malowane na dowolny kolor z palety RAL zapewniają wyjątkowe urozmaicenie przestrzeni.

Linię Simple Line wyróżnia lekka, delikatna i jednocześnie stabilna konstrukcja. Dowolna konfiguracja zielonych ścian wiszących, stojących i mobilnych  umożliwia niepowtarzalne zaprezentowanie przestrzeni.

Wybierz kolor
Dostosowanie produktu
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

LINIA SIMPLE LINE

Produkty z linii Simple Line są lekkie i wytrzymałe o stabilnej konstrukcji. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.

Model ten, dzięki zamontowanym kółkom jezdnym może być dowolnie przemieszczany. To rozwiązanie pozwala na łatwe przemieszczanie ściany według indywidualnych potrzeb. Idealnie sprawdza się jako element zielonych stref relaksu w domu czy firmie, a także jest efektownym elementem dekoracyjnym na targach i eventach.

Standardowo ramy występują w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.

Ściana wyposażona jest w system nawadniania, w którym doniczki umieszczane w specjalnych modułach są ze sobą połączone, a podlewanie roślin odbywa się poprzez dwa górne moduły. Stamtąd, dzięki ukrytym wewnątrz trójnikom, woda rozprowadzana jest automatycznie do najniżej położonych roślin. Dzięki temu rozwiązaniu czynność podlewania jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.

Produkt dostarczany jest w całości i nie ma potrzeby jego montażu.

3F9F-124B5
10 Przedmioty

Opis

Wymiary (cm)
92 x 196 x 11/47
Waga (kg)
55
Materiał
Stal | PP PE
Średnica doniczki
14 cm
Liczba modułów
27
Ilość doniczek
54

Zobacz także