• -5%
  • Nowy

Ogrzewacz gazowy FARO - Stal Czarna

2 266,00 zł
2 152,70 zł Zniżka 5%
Brutto Czas realizacji: 3 dni

Nowoczesny i elegancki ogrzewacz gazowy. Idealny do domu, ogrodu lub na balkon. Sprawdzi się w domowym zaciszu, jak i w hotelu lub restauracji. Doskonała jakość, POLSKA produkcja, przystępna cena.

Pokrowiec
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRZEWACZACH >>TUTAJ<<

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY GAZOWY OGRZEWACZ OGRODOWY
Faro to flagowy model wśród zewnętrznych kominków gazowych Planiki. Zasilany gazem LPG z butli, emituje ciepło o mocy aż do 8 kW. Dzięki zastosowaniu kółek z wbudowaną blokadą, można swobodnie przemieszczać go po ogrodzie lub tarasie. W korpusie urządzenia znajduje się schowek na butle gazową.


- W pełni przenośny
- Niski koszt eksploatacji

- Czas palenia nawet 55 godzin


ELEGANCKIE WZORNICTWO

Korpus ogrzewacza tarasowego został wykonany ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym. Faro posiada cztery kółka, dzięki czemu można go z łatwością przemieszczać, bez konieczności mocowania w jednym miejscu. Osłona ze szkła hartowanego osłaniają płomień z czterech stron, a stalowy daszek pomaga efektywnie rozprowadzać ciepło.


PALENISKO

Serce kominka. Zapewnia nie tylko pożądane ciepło, ale także wyjątkową i przytulną atmosferę na tarasie.DASZEK

Ergonomiczny kształt zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła w otoczeniu. W przypadku deszczu daszek chroni płomień przed zgaszeniem.WYTRZYMAŁA OBUDOWA

Czarna powłoka malowana proszkowo zapewnia odporność grzejnika tarasowego na uszkodzenia.OSŁONY Z HARTOWANEGO SZKŁA

Niezawodna ochrona zapewniająca bezpieczeństwo dzieciom i zwierzętom. W przypadku wietrznej pogody, osłony podtrzymują ogień.BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Aby zapewnić użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa, pokrętło zapalarki zostało zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Przechylenie lub przewrócenie się ogrzewacza spowoduje jego automatyczne wyłączenie. Szklane osłony i metalowy daszek chronią przed bezpośrednim dostępem do ognia.


PANEL STEROWANIA

Intuicyjny i prosty w obsłudze system, pomaga kontrolować poziom ognia w Faro.KOMORA NA BUTLE Z GAZEM

Zintegrowany przedział w Faro z łatwością pomieści 11-kilogramową butlę gazową.KÓŁKA Z HAMULCAMI

Dołączone kółka sprawiają, że Faro można łatwo przenosić. Po zablokowaniu hamulców można bezpiecznie umieścić podgrzewacz gazowy w dowolnym miejscu na tarasie.POKROWIEC OCHRONNY

Opcjonalny pokrowiec zapewnia ochronę nagrzewnicy gazowej o każdej porze roku.WYSOKA SPRAWNOŚĆ

Wydajność ogrzewacza Faro jest niezwykle wysoka. Jego maksymalny pobór gazu wynosi 0,4–0,5 kg/h. Ze standardową butlą 11 kg, ogrzewacz tarasowy Faro może osiągnąć czas palenia nawet do 55h. Koszt eksploatacji wynosi około 0,45 EUR/h. 

Ciepło emitowane przez kominek gazowy Faro, jest odczuwalne w odległości 20-120 cm od urządzenia i zależy od jego umiejscowienia oraz panujących warunków atmosferycznych.

- PROSTY W OBSŁUDZE

Aby włączyć grzejnik tarasowy, wystarczy nacisnąć i obrócić pokrętło w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i jednocześnie nacisnąć przycisk zapłonu. Wysokość płomienia można dodatkowo regulować za pomocą pokrętła.

- ŁATWY W UTRZYMANIU

Dostępny z opcjonalną osłoną, która chroni grzejnik tarasowy, gdy nie jest używany. Na czas zimy lub dłuższego przechowywania można zdemontować części szklane i daszek, aby zmniejszyć wymiary kominka.

- PROSTY W ARANŻACJI

Faro jest dostępny w klasycznym czarnym wykończeniu, dzięki czemu można go łatwo wkomponować w istniejący wystrój wnętrza.

- ŁATWY DO PRZENOSZENIA

Zewnętrzny gazowy ogrzewacz tarasowy posiada butlę gazową wewnątrz, dzięki czemu dostęp do niej i jej wymiana są tak łatwe, jak to tylko możliwe.

CZY GRZEJNIK TARASOWY FARO ZAPEWNIA CIEPŁO?

Tak, kominek Faro to wydajny cieplnie ogrzewacz tarasowy o mocy grzewczej do 8kW. Jego funkcja grzewcza najlepiej sprawdza się w zadaszonych pomieszczeniach zewnętrznych, takich jak altany, pergole i namioty.


W przeciwieństwie do większości parasoli grzewczych, które dostarczają ciepło tylko do dołu, grzejnik tarasowy Faro emituje ciepłe fale na dwóch poziomach: równomiernie z czterech stron przez szyby oraz przez otwory w daszku.ŁATWY MONTAŻ

Montaż ogrzewacza Faro zajmuje tylko kilka minut; wystarczy przykręcić kółka i założyć szklane osłony. Na koniec należy podłączyć butlę z gazem. W ten sposób zewnętrzny ogrzewacz gazowy jest gotowy do użycia.

Obejrzyj film, aby zobaczyć, jak łatwo jest zamontować zewnętrzny ogrzewacz gazowy Faro. Krok po kroku.BUTLA GAZOWA*

Do 11 kg

Propan lub mieszanina propan-butan

Dedykowany reduktor ciśnienia gazu w zależności od kraju użytkowania w zestawie

* Butla gazowa nie wchodzi w skład zestawu

FARO POSIADA DEDYKOWANY REGULATOR CIŚNIENIA GAZU, W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU UŻYTKOWANIA

Opis

Moc nominalna [kW]
8.0
Zakres mocy grzewczej [kW]
5,0 - 8,0
Rodzaj paliwa
LPG
Materiał wykonania podstawy
Stal malowana proszkowo
Szerokość [cm]
36,0
Wysokość [cm]
149,5
Głębokość [cm]
36,0
Waga [kg]
20

Zobacz także