• -5%

Palenisko ogrodowe HETTA ROUND - Stal Czarna & Inox / Granit Viscount

24 590,00 zł
23 360,50 zł
Brutto Czas realizacji: 4 tygodnie

Palenisko na drewno wykonane ze stali czarnej i nierdzewnej Inox oraz białego granitu Viscount dostępne w trzech wymiarach - 120 cm, 155 cm i 230 cm.

Średnica paleniska
Elementy dodatkowe paleniska
Pokrowiec
Ilość

 

Dostawa od 48h

 

Gwarancja ceny - napisz do nas

 

14 dni na zwrot produktu

Palenisko ogrodowe na drewno HETTA ROUND - STAL CZARNA & INOX / GRANIT VISCOUNT to ognisko w nowoczesnej formie.

Konstrukcja paleniska wykonana została z połączenia konstrukcyjnej stali czarnej oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox. Stal nierdzewna wykorzystana jest w miejscach narażonych na wysokie temperatury, a także w tych o podwyższonym ryzyku występowania uszkodzeń mechanicznych.


Krąg paleniska 
wykonany jest z indyjskiego granitu Viscount o wyrazistym i subtelnym wzorze. Granit niezwykle odporny na wpływy warunków atmosferycznych, o wysokim stopniu twardości.

Poddany płomieniowaniu uzyskał delikatnie chropowatą oraz matową powierzchnię. Jego biała barwa w połączeniu z ciemnymi drobinkami stanowi klasyczne połączenie pasujące do ogrodu w każdym stylu.

Palenisko może być dodatkowo wyposażone w pokrywy, ruszt oraz pokrowiec. 
Wykonane z grubej stali pokrywy stworzone są do przygaszania ognia oraz przykrycia komory spalania, gdy palenisko nie jest używane.
Designerski ruszt został wykonany z najwyższej jakości materiałów - 5 mm stali nierdzewnej z dodatkiem stabilizującego tytanu. Zastosowanie tego typu materiałów zapewnia niezmienność formy produktu bez względu na temperaturę oraz wielkość płomienia.
Pokrowiec zapewnia ochronę paleniska w sezonie zimowym lub w czasie dłuższego nie używania.


Paleniska Hetta Round posiadają 4 pojemne komory na drewno, grubość okładziny 3cm. Model Round jest wyposażony w popielnik i odpływy pomagające w czyszczeniu.


Paleniska Hetta zostały wyróżnione Europejskim Wzorem Użytkowym przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Paleniska objęte są 5 letnią gwarancją.

Opis

Wysokość [cm]
40,0/42,4/50,0
Waga [kg]
169/250/850
Średnica [cm]
120/155/230
Konstrukcja
Stal Czarna & Inox
Wykończenie
Granit Viscount
Średnica komory spalania
60/70/90

Zobacz także