• -5%
  • Nowy

Palenisko ogrodowe HETTA SQUARE - Stal Czarna / Granit Monumental

17 790,00 zł
16 900,50 zł
Brutto Czas realizacji: 4 tygodnie

Palenisko na drewno wykonane ze stali czarnej i czarnego granitu Monumental dostępne w trzech wymiarach - 120 cm, 140 cm i 180 cm.

Elementy dodatkowe paleniska
Pokrowiec
Wymiar
Ilość

 

Gwarancja ceny - napisz do nas

 

Dostawa od 48h

 

14 dni na zwrot produktu

Palenisko ogrodowe na drewno HETTA SQUARE - STAL CZARNA / GRANIT MONUMENTAL to ognisko w nowoczesnej formie.

Konstrukcja paleniska wykonana została z wysokiej jakości konstrukcyjej stali czarnej (S355), która występuje w grubościach 3,4 i 8 mm i jest niezwykle odporna na uszkodzenia oraz temperaturę.

Dodatkowo pokryta jest dwoma rodzajami farb - termiczną oraz bazową o dużej twardości w miejscach narażonych na zarysowania.

Krąg paleniska wykonany jest z granitu Monumental, kamienia szlachetnego o głębokiej czarnej barwie przełamanej jaśniejszymi przetarciami, wydobywanego z afrykańskiej kopalni. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Poddany procesowi płomieniowania, uzyskuje przestrzenną i matową strukturę. Granit monumental jest materiałem niezwykle szlachetnym, pasującym do każdego ogrodu - zarówno nowoczesnego jak i klasycznego.

Palenisko może być dodatkowo wyposażone w pokrywy, ruszt oraz pokrowiec. 
Wykonane z grubej stali pokrywy stworzone są do przygaszania ognia oraz przykrycia komory spalania, gdy palenisko nie jest używane.
Designerski ruszt został wykonany z najwyższej jakości materiałów - 5 mm stali nierdzewnej z dodatkiem stabilizującego tytanu. Zastosowanie tego typu materiałów zapewnia niezmienność formy produktu bez względu na temperaturę oraz wielkość płomienia.
Pokrowiec zapewnia ochronę paleniska w sezonie zimowym lub w czasie dłuższego nie używania.


Paleniska Hetta zostały wyróżnione Europejskim Wzorem Użytkowym przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Paleniska objęte są 5 letnią gwarancją.

Opis

Wymiary [cm]
120X120/140X140/180X180
Wysokość [cm]
40/44/50
Waga [kg]
195/340/820
Konstrukcja
Stal Czarna
Wykończenie
Granit Monumental
Średnica komory spalania
60/70/80

Zobacz także