• -5%

PALENISKO OGRODOWE HETTA WOOD - CORTEN

9 490,00 zł
9 015,50 zł Zniżka 5%
Brutto Produkt dostępny na zamówienie. Realizacja 4-5 tygodni

Stwórz wyjątkową przestrzeń, wykorzystując dostępne w naszej ofercie nowoczesne palenisko ogrodowe firmy Hetta Supply. Efektowny, oryginalny design, niezwykła, wręcz niezniszczalna konstrukcja, odporna na różne szkodliwe czynniki, jak i wrażenia, jakie zapewnia ognisko płonące na tarasie czy innej części podwórza w oprawie tej eleganckiej i funkcjonalnej ozdoby – to tylko część atutów prezentowanego produktu. Hetta Wood to znakomita propozycja zarówno dla prywatnych osób, jak i hoteli i innych obiektów przyjmujących gości.

Średnica paleniska
Elementy dodatkowe
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

PALENISKO OGRODOWE HETTA WOOD - CORTEN

Mimo nowoczesnego, minimalistycznego wzornictwa, które zostało zarejestrowane jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy, idealnie komponuje się z różnymi aranżacjami ogrodów. Najważniejsze jednak pozostaje to, że dzięki takiemu palenisku można stworzyć odpowiednie miejsce zarówno do relaksu, jak i organizacji mniejszych czy większych przyjęć. Jeśli więc chcesz stworzyć przytulną i sprzyjającą wypoczynkowi strefę – łatwiej zbudujesz ją dzięki prezentowanemu rozwiązaniu.

Palenisko zamiast grilla – czemu warto?

Przez lata ogień towarzyszył człowiekowi w niemal każdej chwili jego życia. Płonące polana wnosiły do wnętrz przytulność i ogrzewały je, dając przy tym ciepłe światło. Dlatego tak często do niego lgniemy. Dzięki propozycji Hetta Supply można znów zaprosić ten żywioł do swojej prywatnej przestrzeni. Nowoczesne palenisko w ogrodzie pomaga się zrelaksować, tworzy naturalny punkt centralny każdego przyjęcia, ale i pozwala przygotować najróżniejsze posiłki – zarówno typowo ogniskowe, jak np. kiełbasa z kija, jak i grillowe, jeśli tylko dobierze się odpowiedni ruszt.

Co więcej, dzięki wysokogatunkowej stali Cor-Ten produkty te pozostają praktycznie niezniszczalne, odporne na różne uszkodzenia mechaniczne i negatywny wpływ zjawisk atmosferycznych. Ich konstrukcja dodatkowo została tak przemyślana, by była maksymalnie bezpieczna. W zestawie z nowoczesnym paleniskiem ogrodowym można zamówić również specjalną pokrywę, pozwalającą wygasić płomień.

Jeśli więc szukasz atrakcyjnej i praktycznej ozdoby na dwór, skorzystaj z prezentowanych propozycji. Produkty Hetta Supply sprawią, że każde przyjęcie zyska zupełnie nowy wymiar.

MATERIAŁY

Konstrukcja :  Wysokiej jakości stal Cot-ten

 

DŁUGOWIECZNOŚĆ

Materiały które zostały wykorzystane do produkcji palenisk to najwyższej jakości stal oraz granit lub beton architektoniczny. Możesz być więc pewny, że nasze paleniska są praktycznie niezniszczalne.

 

FUNKCJONALNOŚĆ

Paleniska Hetta to interesująca alternatywa dla klasycznego grilla. Stanowi oryginalny i funkcjonalny element wyposażenia ogrodów, hoteli, klubów golfowych oraz tarasów.

 

EUROPEJSKI WZÓR UŻYTKOWY

O wyjątkowości naszych produktów świadczy również fakt, że zostały zastrzeżone jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.

 

DANE TECHNICZNE

Pojemność komór na drewno 0,3m3

Ilość komór na drewno 6

Średnica paleniska - 115 cm

Średnica paleniska - 140 cm

B2EB-127FE
10 Przedmioty

Zobacz także