• -5%

PALENISKO OGRODOWE HETTA ROUND – STAL CZARNA / BETON

9 989,00 zł
9 489,55 zł Zniżka 5%
Brutto Produkt dostępny na zamówienie. Realizacja 4-5 tygodni

Oferowana w naszym sklepie Hetta Round to nowoczesne palenisko ogrodowe od Hetta Supply. Znajdziesz je w przystępnej cenie, a dzięki temu, że wyprodukowano je z wyjątkowo trwałych materiałów, masz gwarancję, że to inwestycja na długie lata. Najważniejsze jednak jest to, że dzięki niemu stworzysz przytulną, sprzyjającą relaksowi przestrzeń w ogrodzie. Produkt ten stanowi znakomite rozwiązanie zarówno dla prywatnych osób, jak i hoteli, restauracji czy obiektów rekreacyjnych. Różne rozmiary i opcjonalne akcesoria sprawiają, że całkowicie spełni on wymagania każdego Klienta.

Średnica paleniska
Elementy dodatkowe
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

PALENISKO OGRODOWE HETTA ROUND – STAL CZARNA / BETON

Jeśli więc marzy Ci się idealna strefa odpoczynku na własnym podwórku lub szukasz sposobu na uatrakcyjnienie np. tarasów pensjonatu – Hetta Round zdecydowanie jest dla Ciebie. Sprawdź już teraz, jakie korzyści płyną z posiadania tego nowoczesnego paleniska.

Unikalna ozdoba w Twoim ogrodzie

Ogień to żywioł, jaki przez wieki napędzał naszą cywilizację, ale i ogrzewał niemal każdy dom. Teraz znów możemy go zaprosić do ogrodów. Propozycje Hetta Supply świetnie wpasują się w nowoczesne, jak i wiele innych stylów aranżacji przestrzeni. To także wyjątkowe produkty, dzięki którym palenie ogniska nabiera zupełnie nowego charakteru. Przy ozdobnym palenisku ogrodowym, charakteryzującym się efektownym designem, bez problemu zasiądzie kilka osób. Dzięki temu wokół niego tworzy się centrum każdego spotkania. Stanowi też znakomitą, nowoczesną alternatywę dla grilla. Upieczesz na nim zarówno kiełbaski, jak i inne dania z grillowego menu, jeśli dobierzesz opcjonalny ruszt.

Ponadto palenisko to przedmiot, dzięku któremu odnajdziesz chwilę spokoju. Płomienie tańczące w specjalnej oprawie, jak i trzask palącego się drewna pomagają się zrelaksować. Sprzyja temu również przyjemne ciepło emitowane przez płonące polana.

Dzięki Hetta Round każde przyjęcie zyska zupełnie nowy wymiar. Czas spędzony przy ognisku pozwala cieszyć się dobrym towarzystwem nawet długie godziny po zmroku. Wybierz propozycję Hetta Supply – produkt stworzony z połączenia wysokojakościowej stali i betonu architektonicznego.

 

WYJĄTKOWOŚĆ

Naszym celem od samego początku było stworzenie paleniska, które będzie czymś zupełnie nowym. Połączeniem tradycji i nowoczesności. Czymś, co całkowicie odmieni sposób patrzenia na ognisko. Dlatego właśnie do produkcji naszych palenisku używamy najwyższej jakości materiałów.

 

MATERIAŁY

Rdzeń modelu Round jest stworzony z najwyższej jakości stali S355 J2+N która łączy wyjątkową twardość oraz idealnie współgra z 2 warstwową farbą wyselekcjonowaną tak aby jej trwałość dorównywała pozostałym elementom.

Najbardziej widocznym elementem jest beton architektoniczny. Dlatego podczas procesu rozwoju produktu poświęciliśmy bardzo dużo czas aż udało nam się znaleźć idealna mieszanke która sprawia, że nasze paleniska są tak wyjątkowe. Barwa betonu ma tutaj bardzo duże znaczenie. Zależało nam aby był to kolor naturalny a faktura po setkach godzin prób udało nam się stworzyć materiał bliski ideału a faktura możliwie jak najbardziej płaska z zachowaniem lekkiej porowatości nadającej charakteru i szlachetności. Setki godzin starań zaowocowało stworzeniem betonu niemal idealnego.

 

FUNKCJONALNOŚĆ

Nasze paleniska są stworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy, nawet niewidoczny element jest zaprojektowany tak, żeby wyglądał świetnie zarówno przed jak i po montażu paleniska. Projektując model round wzieiśmy pod uwagę takie szczegóły jak głębokość komór, która zapewnia że idealnie mieści się tam drewno o standardowych wymiarach czy grubość okładziny dobrana tak aby nie nagrzewała się zbytnio a zarazem była przyjemnie ciepła. Pozostając przy temacie ciepła, warto zaznaczyć, że jest to równie ważny element. W komorach panuje idealna temperatura która pozwala dosuszyć drewno a zarazem sprawia że jest ono bezpieczne, nawet gdy w komorze spalania panuje bardzo wysoka temperatura.

 

Beton architektoniczny dzięki wieloetapowej impregnacji jest odporny na wszelkie zabrudzenia włączając w to tłuszcze.

 

Model Round jest wyposażony w popielnik i odpływy dzięki czemu bardzo łatwo się go czyści. 

 

DŁUGOWIECZNOŚĆ

Materiały które zostały wykorzystane do produkcji palenisk to najwyższej jakości dzięki czemu są praktycznie niezniszczalne.

 

EUROPEJSKI WZÓR UŻYTKOWY

O wyjątkowości naszych produktów świadczy również fakt, że zostały zastrzeżone jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.

 ZOBACZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ (DANE TECHNICZNE) DLA PRODUKTÓW:

Średnica paleniska - 120 cm

Średnica paleniska - 155 cm

Średnica paleniska - 230 cm

10 Przedmioty

Zobacz także