• -5%
  • Nowy

Palenisko ogrodowe HETTA ROUND - Inox / Beton HPC

28 990,00 zł
27 540,50 zł Zniżka 5%
Brutto Czas realizacji: 4 tygodnie

Palenisko na drewno wykonane ze stali nierdzewnej Inox oraz betonu HPC dostępne w trzech wymiarach - 120 cm, 155 cm i 230 cm.

Średnica paleniska
Elementy dodatkowe paleniska
Pokrowiec
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

Palenisko ogrodowe na drewno HETTA ROUND - INOX / BETON HPC to ognisko w nowoczesnej formie.

Konstrukcja paleniska wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox, możliwie najbardziej wytrzymałej oraz odpornej na wszystkie rodzaje warunków atmosferycznych. Nie wymaga dodatkowej ochrony pozostając w nienaruszonej formie przez cały okres swojej żywotności. Idealnie komponuje się z nowoczesną architekturą oraz z futurystycznymi formami.

Krąg paleniska wykonany jest z betonu HPC, wysokowartościowej mieszanki betonu o dużej wytrzymałości i sprężystości. Charakteryzuje się niezwykłą odpornością, nawet w zderzeniu z ciężkim kawałkiem drewna. Dodatkowo, materiał ten został pokryty impregnatem wodo- i tłuszczoodpornym chroniącym jego powierzchnię przed trwałymi plamami. Beton HPC idealnie wpasowuje się w krajobraz nowoczesnych ogrodów.

Palenisko może być dodatkowo wyposażone w pokrywy, ruszt oraz pokrowiec.  

Wykonane z grubej stali pokrywy stworzone są do przygaszania ognia oraz przykrycia komory spalania, gdy palenisko nie jest używane.
Designerski ruszt został wykonany z najwyższej jakości materiałów - 5 mm stali nierdzewnej z dodatkiem stabilizującego tytanu. Zastosowanie tego typu materiałów zapewnia niezmienność formy produktu bez względu na temperaturę oraz wielkość płomienia.
Pokrowiec zapewnia ochronę paleniska w sezonie zimowym lub w czasie dłuższego nie używania.


Paleniska Hetta Round posiadają 4 pojemne komory na drewno, grubość okładziny 3cm. Model Round jest wyposażony w popielnik i odpływy pomagające w czyszczeniu.


Paleniska Hetta zostały wyróżnione Europejskim Wzorem Użytkowym przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Paleniska objęte są 5 letnią gwarancją.

Opis

Wysokość [cm]
40,0/42,4/50,0
Waga [kg]
169/250/850
Średnica [cm]
120/155/230
Konstrukcja
Stal nierdzewna (Inox)
Wykończenie
Beton HPC
Średnica komory spalania
60/70/90

Zobacz także