• -5%
  • Nowy

Palenisko ogrodowe HETTA SQUARE - Stal Czarna & Inox / Granit Viscount

26 290,00 zł
24 975,50 zł Zniżka 5%
Brutto Czas realizacji: 4 tygodnie

Palenisko na drewno wykonane ze stali czarnej i nierdzewnej Inox oraz białego granitu Viscount dostępne w trzech wymiarach - 120 cm, 140 cm i 180 cm.

Elementy dodatkowe paleniska
Pokrowiec
Wymiar
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

Palenisko ogrodowe na drewno HETTA SQUARE - STAL CZARNA & INOX / GRANIT VISCOUNT to ognisko w nowoczesnej formie.

Konstrukcja paleniska wykonana została z połączenia konstrukcyjnej stali czarnej oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox. Stal nierdzewna wykorzystana jest w miejscach narażonych na wysokie temperatury, a także w tych o podwyższonym ryzyku występowania uszkodzeń mechanicznych.

Krąg paleniska wykonany jest z indyjskiego granitu Viscount o wyrazistym i subtelnym wzorze. Granit niezwykle odporny na wpływy warunków atmosferycznych, o wysokim stopniu twardości.
Poddany płomieniowaniu uzyskał delikatnie chropowatą oraz matową powierzchnię. Jego biała barwa w połączeniu z ciemnymi drobinkami stanowi klasyczne połączenie pasujące do ogrodu w każdym stylu.

Palenisko może być dodatkowo wyposażone w pokrywy, ruszt oraz pokrowiec. 
Wykonane z grubej stali pokrywy stworzone są do przygaszania ognia oraz przykrycia komory spalania, gdy palenisko nie jest używane.
Designerski ruszt został wykonany z najwyższej jakości materiałów - 5 mm stali nierdzewnej z dodatkiem stabilizującego tytanu. Zastosowanie tego typu materiałów zapewnia niezmienność formy produktu bez względu na temperaturę oraz wielkość płomienia.
Pokrowiec zapewnia ochronę paleniska w sezonie zimowym lub w czasie dłuższego nie używania.


Paleniska Hetta zostały wyróżnione Europejskim Wzorem Użytkowym przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Paleniska objęte są 5 letnią gwarancją.

Opis

Wymiary [cm]
120X120/140X140/180X180
Wysokość [cm]
40/44/50
Waga [kg]
195/340/820
Konstrukcja
Stal Czarna & Inox
Wykończenie
Granit Viscount
Średnica komory spalania
60/70/80

Zobacz także