• -2,5%

Rama wisząca STF3/4PG09

1 149,00 zł
1 120,27 zł Zniżka 2,5%
Brutto Czas realizacji: do 7 dni roboczych

Simple Line to seria ram stalowych oparta na modułach Pixel  Garden  zaprojektowana  na  potrzeby  Klientów poszukujących  wyjątkowych  rozwiązań  w  atrakcyjnej cenie.  Zielone ściany oprawione w obrazy, malowane na dowolny kolor z palety RAL zapewniają wyjątkowe urozmaicenie przestrzeni.

Linię Simple Line wyróżnia lekka, delikatna i jednocześnie stabilna konstrukcja. Dowolna  konfiguracja zielonych ścian  wiszących,  stojących  i  mobilnych  umożliwia niepowtarzalne zaprezentowanie przestrzeni.

Wybierz kolor
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Produkty z linii Alu Line charakteryzuje wysoka jProdukty z linii Simple Line są lekkie i wytrzymałe o stabilnej konstrukcji. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.

Standardowo ramy występują w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.

Doniczki umieszczane są w specjalnych modułach, które są ze sobą połączone, a podlewanie odbywa się poprzez dwa otwory umieszczone w górnej ramie, dzięki czemu czynność ta jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.

Produkt dostarczany jest w całości i nie ma potrzeby jego montażu, ramę wystarczy zawiesić dwóch wcześniej przygotowanych uchwytach (kołkach).

8717-268CF
100 Przedmioty

Opis

Waga (kg)
10
Materiał
Stal | PP PE
Średnica doniczki
9 cm
Liczba modułów
12 szt
Ilość doniczek
24 szt

Zobacz także