• -2,5%
  • Nowy

Robot koszący Husqvarna Automower 315X do 1600 m2

13 190,00 zł
12 860,25 zł
Brutto Dostawa do 4 tygodni

Husqvarna Automower® 315X - model premium w serii X-line. Kosi on skomplikowane trawniki o powierzchni do 1600m2, poruszając się wąskimi przejściami i pochyłościami do 40% oraz pokonując trudny teren. Jako jeden z modeli wysokiej klasy serii X-line, wyposażony jest w moduł Automower® Connect z funkcją śledzenia za pomocą GPS w przypadku kradzieży, nawigacją wspomaganą GPS i konstrukcją X-line z reflektorami LED, przednim zderzakiem i specjalnymi kolorowymi kołpakami. Aplikacja Automower® Connect zapewnia Ci kontrolę: śledzenie, interakcje i bycie na bieżąco za dotknięciem ekranu, gdziekolwiek na świecie jesteś.

Zestaw instalacyjny
Zadaszenie do modelów
Wydłużona gwarancja dla modelu:
Zdalne sterowanie
Ilość

 

Dostawa od 48h

 

Gwarancja ceny - napisz do nas

 

14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O INTELIGENTNYCH ROBOTACH KOSZĄCYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<


HUSQVARNA AUTOMOWER® 315X


Husqvarna Automower® 315X - model premium w serii X-line. Kosi on skomplikowane trawniki o powierzchni do 1600m2, poruszając się wąskimi przejściami i pochyłościami do 40% oraz pokonując trudny teren. Jako jeden z modeli wysokiej klasy serii X-line, wyposażony jest w moduł Automower® Connect z funkcją śledzenia za pomocą GPS w przypadku kradzieży, nawigacją wspomaganą GPS i konstrukcją X-line z reflektorami LED, przednim zderzakiem i specjalnymi kolorowymi kołpakami. Aplikacja Automower® Connect zapewnia Ci kontrolę: śledzenie, interakcje i bycie na bieżąco za dotknięciem ekranu, gdziekolwiek na świecie jesteś.


Cena obejmuje:

- Stacja ładująca

- Dodatkowe noże 6 szt

- Zasilacz

- Kabel niskonapięciowy 10 m

Cena nie obejmuje:

- Szczotki do kół

- Przewód ograniczający

- Szpilki

Wydajność

CZ, SK, PL, HU, UA, HR, TR, RO, GR, RU, EE, LV, LT

Nr art.: 967 85 27‑11

Maksymalna powierzchnia trawnika

1 600 m²

Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego

15 %

Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji

40 %

Maksymalny czas aktywności

22 h

Metody szukania stacji

3 sposoby

Przewody doprowadzające

1

System ładowania

Automatyczny

Całkowite wymiary

Waga

10 kg

Długość produktu

63 cm

Szerokość produktu

51 cm

Wysokość produktu

25 cm

Dane produktu

Kolor

Szary

Odbierany poziom dźwięku

61 dB(A)

Klasa wodoszczelności

IPX4

Typ akumulatora

Litowo-Jonowy

Pojemność akumulatora

2 Ah

Prąd ładowania

1,3 A

Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu

70 min

Standardowy czas ładowania

60 min

Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu

10 kWh

Obszar pracy koszony nieregularnie, jakość profesjonalna

1 600 m²

Układ tnący

System koszenia

3 obracające się ostrza

Maks. wysokość koszenia

60 mm

Min. wysokość koszenia

20 mm

Szerokość koszenia

22 cm

Regulacja wysokości koszenia

Elektryczna

Tarcza osłaniająca

Tak

Podwójny kierunek koszenia Nie

Sterowanie

Panel użytkownika

Przyciski i wyświetlacz/ Aplikacja

Wyświetlacz

Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8”

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth®, Komórkowa

Możliwość sterowania przez aplikację

Automower® Connect

Integracja ze Smart Home

Brak

Aktualizacja oprogramowania

W autoryzowanym serwwisie

Bezpieczeństwo

Śledzenie GPS w przypadku kradzieży

Tak

Strefa chroniona GeoFence

Tak

Kod PIN

Tak

Alarm

Tak

Czujnik podnoszenia

Tak

Czujnik przechylenia

Tak

Wykrywanie obiektów

Nie


Aplikacja Automower
® Connect

Korzystaj z pełnej kontroli nad z robotem ze swojego smartphona z aplikacją Husqvarna Automower® Connect. Możesz zarządzać i monitorować swoją kosiarkę automatyczną Husqvarna na całym obszarze – uwalniając się od zadania koszenia trawnika z niezawodnością, która zawsze pozwala osiągnąć najwyższą jakość koszenia. Spraw, aby pielęgnacja trawnika była jak najbardziej beztroska dzięki Automower® Connect. Dostępna łączność komórkowa, Wi-Fi i Bluetooth, w zależności od modelu. *Łączność Bluetooth® zapewnia zasięg do 30 metrów. Łączność Wi-Fi zapewnia zasięg z dowolnego miejsca na świecie, gdy kosiarka jest połączona z siecią Wi-Fi. Komunikacja komórkowa zapewnia zasięg z dowolnego miejsca na świecie i obejmuje 10-letnią umowę na mobilną transmisję danych*. *Dołączona 10-letnia umowa Automower® Connect ma zastosowanie tylko wtedy, gdy strona trzecia zapewnia wystarczający zasięg sieci komórkowej na danym obszarze.Nawigacja wykorzystująca GPS

Wbudowany system GPS tworzy mapę ogrodu, uwzględniając rozłożenie przewodów ograniczających i doprowadzających. Dzięki niej Husqvarna Automower® wie, które części ogrodu zostały skoszone i odpowiednio dostosowuje metodę pracy. W ten sposób trawnik jest optymalnie koszony, a efekty pracy są znakomite.Reflektory LED

Energooszczędne reflektory LED zapewniają lepszą widoczność i kontrolę nawet w ciemności. Reflektory również zaczną migać, jeśli wystąpi usterka.

AnyConv-com__kz-756668.png

Doskonała interakcja

Wszystkie kosiarki automatyczne wyposażone w Automower® Connect są kompatybilne z Amazon Alexa i Google Home.Oznacza to, że wystarczy, że wydasz polecenie inteligentnemu głośnikowi, a Husqvarna Automower® rozpocznie zadanie. Możesz wydawać najczęściej używane polecenia, takie jak uruchamianie, zatrzymywanie, parkowanie i uzyskać aktualiny status kosiarki, po prostu używając swojego asystenta głosowego.Czynnik pogody


Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.Automatyczna obsługa przejść

Husqvarna Automower® automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.

ezgif-com-webp-to-png-5_2.png

Odnajdywanie stacji ładowania

Przewód doprowadzający ułatwia kosiarce odnajdywanie drogi do stacji ładującej, co skraca czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.


ezgif-com-webp-to-png-6_1.png

Obsługuje nierówne tereny

Duże koła z głębokim bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach. Kosiarka radzi sobie na zboczach o nachyleniu do 40%.3 punkty rozpoczynania koszenia

Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w trzech różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydatne róznie punkty rozpoczynania koszenia. Dzięki nawigacji GPS (wybrane modele), punkty rozpoczynania koszenia są ustawiane automatyczne i ręczne ustawienia nie są potrzebne.Kontrola równowagi


Aby pracować cicho i bezproblemowo pracy automatycznie wykrywa brak równowagi w systemie tnącym. Brak równowagi może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.


Spiralne koszenie

Automatyczna funkcja koszenia w celu wyrównania różnic wysokości trawy. Czujniki tarczy osłaniającej wykrywają, czy kosiarka wchodzi w obszar o wyższej trawie i przełącza technologię cięcia na systematyczny spiralny wzór.

Funkcja cięcia w miejscu (Spot Cutting)


Specjalny tryb szybkiego koszenia ograniczonej przestrzeni dłuższej trawy. Jest to szczególnie użyteczne w obszarach znajdujących się np. pod meblami ogrodowymi gdy te zostają usunięte. Ustaw kosiarkę w wybranym obszarze i wybierz tryb cięcia miejscu (Spot cutting). Kosiarka będzie po ciasnej spirali, a po zakończeniu cięcia w miejscu powróci do trybu aromatycznego.

ezgif-com-webp-to-png-7_1.png

Wymienna obudowa

Spersonalizuj swoją kosiarkę zminiając kolor obudowy. Wymienne obudowy dostepne w kolorze białym i pomarańczowym.


ezgif-com-webp-to-png-8_1.png

Przedni zderzak


Gumowy przedni zderzak sprawia, że kosiarka jest bardziej odporna na powtarzające się kolizje z drzewami, krzewami i innymi przedmiotami w obrębie instalacji.

ezgif-com-webp-to-png-15.png

Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą

Produkty wyposażone w Automower Connect® / Husqvarna Fleet Services ™ natychmiast rozpoczynają śledzenie pozycji GPS i wysyłają powiadomienia do urządzeń. Funkcja ta sprawia, że instalacja Automower® jest wyjątkowo bezpieczna i minimalizuje ryzyko kradzieży.

ezgif-com-webp-to-png-16.png

Niezawodność

Zautomatyzowane koszenie to przede wszystkim niezawodność. Przez 20 lat Husqvarna rozwijała koncepcję takiej kosiarki aby osiągnąć jak najwyższy stopnień niezawodności, jakości i efektów koszenia przy minimalnym wysiłku.
Profilowanie

Ułatwia pracę gdy jedna kosiarka kosi w wielu miejscach. Dzięki różnym nazwom każdego profilu i instalacji można łatwo przełączać się między różnymi konfiguracjami.

ezgif-com-webp-to-png-17.png

Niski poziom hałasu

Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel.

ezgif-com-webp-to-png-18.png

Unikalny system koszenia

Husqvarna Automower® za każdym razem tnie tylko niewelkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane na solidnej obracającej się tarczy. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.

ezgif-com-webp-to-png-9_1.png

Ochrona przed kradzieżą przez alarm / kod PIN

Ochrona przed kradzieżą na wysokim poziomie. Jeśli kosiarka zostaqnie wyniesiona poza teren pracy, uruchomi się alarm o wysokim poziomie hałasu, który może zostać dezaktywowany tylko za pomocą unikalnego kodu PIN kosiarki.

ezgif-com-webp-to-png-10_1.png

Harmonogram pracy

To, czy Automower® ma pracować non-stop 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od Ciebie.

ezgif-com-webp-to-png-22.png

Czujniki unoszenia i wywrócenia

W razie uniesienia kosiarki Automower® bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się zdala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower® napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.


ezgif-com-webp-to-png-11_1.png

Pogodoodporna

Kosiarka Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.
Niski poziom emisji dwutlenku węgla

Wybierając to urządzenie, możesz mieć pewność, że podczas aktywnego użytkowania wytwarza ono mniej dwutlenku węgla niż tradycyjny produkt spalinowy. To zasilane akumulatorowo urządzenie nie emituje CO2 podczas użytkowania, zapewniając jednocześnie moc i jakość, jakich można oczekiwać od produktów firmy Husqvarna. Należy jednak pamiętać, że emisja CO2 ma miejsce na innych etapach cyklu życia urządzenia, takich jak produkcja, ładowanie i utylizacja po zakończeniu eksploatacji.


Instrukcje obsługi:

OM. Automower® 310/315/315X. 2021


Skrócona instrukcja:

QG. Automower® 310/315/315X. 2021


Akcesoria:

Kategoria: akcesoria

https://zadbanytrawnik.pl/roboty-koszace-akcesoriaZestaw instalacyjny robota (przewód, szpilki, złączki, wsuwki) do zakupienia dodatkowo w małym lub średnim zestawie.