• -2,5%

Robot koszący Husqvarna Automower 315 do 1500m2

9 990,00 zł
9 740,25 zł Zniżka 2,5%
Brutto

To 4 kołowa kosiarka samojezdna Husqvarna Automower 315 z wbudowanym akumulatorem w pełni zautomatyzowana, przeznaczona do trawników większych o złożonej strukturze.
Maszyna z powodzeniem kosi tereny o wielkości do 1500 m², a dodatkowo może obsługiwać zbocza o nachyleniu terenu do 40%.

Ilość
Obecnie brak na stanie


  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

Automower®315 Husqvarna

 

Jeśli szukasz wysokiej klasy urządzenia, to znakomitym wyborem jest kosiarka automatyczna Automower®315 Husqvarna. To zaawansowany sprzęt do trawników o dużej powierzchni. Sprawdzi się przy wymiarach nawet do 1500m2, a może obsługiwać tereny o nachyleniu do 40%. Robota koszącego wyposażono w wiele nowoczesnych technologii jak punktowe przycinanie czy inteligentne wykrywanie przeszkód. Konstrukcja ma także intuicyjne menu z dużym wyświetlaczem. Do wyboru są różne kolory obudowy. Warto kupić już teraz!

Zdalnie sterowany robot koszący

System Automower® Connect umożliwia sterowanie kosiarką automatyczną Husqvarna za pomocą smartfona i łączności Bluetooth. Z telefonu możesz wysyłać polecenia uruchamiania, parkowania czy zatrzymania. Zasięg rozwiązania to aż 10 metrów. Co więcej, da się również odbierać alarmy i śledzić położenie sprzętu z dowolnego miejsca. Robot do koszenia trawy jest też bardzo lekki, bez trudu przeniesiesz go z jednego placu na drugi. 

Nowoczesne kosiarka automatyczna

Dostępny u nas robot koszący Husqvarna ma wiele innowacyjnych funkcji. Urządzenie automatycznie wykrywa wąskie ścieżki i radzi sobie z pokonaniem nawet małych przejść. Zmienia także sposób przejazdu, aby nie zostawiać nieestetycznych śladów. Kosiarka automatyczna dostępna jest w korzystnej cenie. Dzięki przewodowi doprowadzającemu znajduje samodzielnie stację ładowania. Przydatną opcją jest także zegar pogodowy. Produkt dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy. Gdy rośnie ona szybko, wydłuża czas koszenia. Warto też podkreślić, że maszyna jest naprawdę cicha.

Doskonałe roboty koszące marki Husqvarna

Dzięki nieustannemu rozwojowi firma Husqvarna proponuje najlepsze roboty koszące, których ceny pozostają atrakcyjne. Nowoczesne technologie implementowano z myślą o szybkim i efektywnym przycinaniu wszystkich ogrodów oraz podwórzy. Oferowana tu kosiarka automatyczna ma specjalny tryb szybkiego przycinania ograniczonej przestrzeni i potrafi działać w miejscu. Jeśli chcesz mieć piękny i bujny trawnik, wybierz to rewelacyjne urządzenie!

W wyposażeniu standardowym znajdują się dodatkowe noże – 9szt

Zestaw instalacyjny robota (przewód, szpilki, złączki, wsuwki) do zakupienia dodatkowo w małym lub średnim zestawie.

 

Dane techniczne:

- max wydajność: 1500 m²

- wydajność godzinowa: 68 m²

- ładowanie automatyczne

- max nachylenie terenu: 40%

- wyświetlacz LCD z menu, klawiatura

- akumulator li-ion, czas ładowania 60 min., czas pracy 70 min.

- średnie zużycie energii przy max eksploatacji: 10kWh/miesiąc tj. 9zł/miesiąc

- koszenie: wys 20-60 mm, 3 noże koszące, szer robocza 22 cm

- ciężar: 9,0 kg

- alarm, PIN, blokada instalacji i ustawień

- czujnik podnoszenia i przechyłu

 

kolor: grafit, wymiary 63x51x25 cm, waga: 9,0 kg

Produkt objęty jest roczną gwarancją z możliwością rozszerzenia do 3 lat.

Zobacz także