• -2,5%

Robot koszący Husqvarna Automower 420 do 2200m2

12 990,00 zł
12 665,25 zł Zniżka 2,5%
Brutto

Husqvarna Automower 420 to model kosiarki automatycznej nowej generacji, która dodatkowo, w porównaniu z modelami prostszymi, wyposażona została w elektryczną regulację wysokości koszenia co powoduje idealne skoszenie trawnika na każdym obszarze.

Ilość
Obecnie brak na stanie


  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

HUSQVARNA AUTOMOWER® 420

 

Postaw na nowoczesne rozwiązania i ciesz się wspaniałym wyglądem trawnika. Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower® 420 to urządzenie, które poradzi sobie nawet z trudnymi zadaniami. Jest przeznaczona do dużych powierzchni o nieregularnych kształtach. Robot koszący nada się do terenów do 2200m2 i przy nachyleniu do aż 45%. Ten model został wyposażony w elektroniczną regulację wysokości koszenia, co gwarantuje idealne efekty pracy na każdym obszarze. Koniecznie zamów już teraz!

Robot koszący z nowoczesnymi systemami 

Wystarczy miećć smartfona, aby w pełni kontrolować kosiarkę automatyczną Husqvarna. Funkcja Automower® Connect pozwala wysyłać za pomocą telefonu komendy „start”, „stop” czy „parkuj”. Co więcej, można śledzić położenie sprzętu z dowolnego miejsca. Robot do koszenia trawy może rozpoczynać pracę w pięciu różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego. To bardzo przydatne w pielęgnacji dużych obszarów. Sprzedawany model potrafi również samodzielnie powrócić do bazy dokującej.

Praktyczna kosiarka automatyczna

Trzeba jasno podkreślić, że robot koszący Husqvarna wykrywa wąskie ścieżki i radzi sobie z pokonywaniem nawet najmniejszych z nich. Jednocześnie zmienia sposób przejazdu, aby nie pozostawiać nieestetycznych śladów. Kosiarka automatyczna jest też wyposażona w system dostosowujący czas pracy do szybkości wzrostu trawy, więc jest dłuższy w czasie intensywnego wzrostu zieleni. Warto dodać, że sprzęt jest odporny na warunki pogodowe, a także działa niezwykle cicho, dzięki czemu nie zakłóca spokoju. 

Doskonałe kosiarki Husqvarna

Co najważniejsze dla Klientów, roboty koszące Husqvarna mają atrakcyjne ceny. Firma ta od lat tworzy najlepsze rozwiązania do pielęgnacji ogrodów. Oferowane urządzenie, dzięki specjalnym ostrzom, tnie niewielkie źdźbła trawy, więc nie ma potrzeby zgrabiania pozostałości. Trawnik zaś będzie bujny i estetyczny. Kosiarka automatyczna potrafi również ciąć w miejscu, co jest przydatne w przypadku miejsc trudno dostępnych, np. pod meblami. Kup teraz i poznaj wszystkie innowacyjne tryby! 

 

Dane techniczne:

- max wydajność: 2200 m²

- wydajność godzinowa: 92 m²

- ładowanie automatyczne

- 2 przewody doprowadzające

- max nachylenie terenu: 45%

- wyświetlacz LCD z menu, klawiatura

- akumulator li-ion, czas ładowania 55 min., czas pracy 105 min.

- średnie zużycie energii przy max eksploatacji: 19kWh/miesiąc tj. 20zł/miesiąc

- koszenie: wys 20-60 mm, 3 noże koszące, szer robocza 24 cm

- ciężar: 9,0 kg

- alarm, PIN, blokada instalacji i ustawień

- czujnik podnoszenia i przechyłu

kolor: grafit, wymiary 72x56x31 cm, waga:11,5 kg

W wyposażeniu standardowym znajdują się dodatkowe noże – 9szt

Zestaw instalacyjny robota (przewód, szpilki, złączki, wsuwki) do zakupienia dodatkowo w małym lub średnim zestawie.

Produkt objęty jest roczną gwarancją z możliwością rozszerzenia do 3 lat.

Zobacz także