• -2,5%
  • Nowy

Robot koszący Husqvarna Automower 440 do 4000m2

16 999,00 zł
16 574,03 zł Zniżka 2,5%
Brutto

Solidna i niezawodna, odpowiednia do ogrodów do 4000 m² Husqvarna Automower 440. Świetnie radzi sobie na złożonych obszarach, w wąskich przejściach, trudnym terenie i stokach o maksymalnym nachyleniu do 45%. Czujnik wzrostu trawy dostosowuje czas pracy do stanu trawnika. Koszenie punktowe w miejscach wyższej trawy. Wyposażony w Automower Connect Home.

Ilość
Obecnie brak na stanie


  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

HUSQVARNA AUTOMOWER® 440

 

Postaw na nowoczesne rozwiązania i ciesz się wspaniałym wyglądem trawnika. Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower® 440 to urządzenie, które poradzi sobie nawet z trudnymi zadaniami. Jest przeznaczona do dużych powierzchni o nieregularnych kształtach. Robot koszący nada się do terenów do 4000m2 i przy nachyleniu do aż 45%. Ten model został wyposażony w elektroniczną regulację wysokości koszenia, co gwarantuje idealne efekty pracy na każdym obszarze. Koniecznie zamów już teraz!

Robot koszący z nowoczesnymi systemami 

Wystarczy miećć smartfona, aby w pełni kontrolować kosiarkę automatyczną Husqvarna. Funkcja Automower® Connect pozwala wysyłać za pomocą telefonu komendy „start”, „stop” czy „parkuj”. Co więcej, można śledzić położenie sprzętu z dowolnego miejsca. Robot do koszenia trawy może rozpoczynać pracę w pięciu różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego. To bardzo przydatne w pielęgnacji dużych obszarów. Sprzedawany model potrafi również samodzielnie powrócić do bazy dokującej.

Praktyczna kosiarka automatyczna

Trzeba jasno podkreślić, że robot koszący Husqvarna wykrywa wąskie ścieżki i radzi sobie z pokonywaniem nawet najmniejszych z nich. Jednocześnie zmienia sposób przejazdu, aby nie pozostawiać nieestetycznych śladów. Kosiarka automatyczna jest też wyposażona w system dostosowujący czas pracy do szybkości wzrostu trawy, więc jest dłuższy w czasie intensywnego wzrostu zieleni. Warto dodać, że sprzęt jest odporny na warunki pogodowe, a także działa niezwykle cicho, dzięki czemu nie zakłóca spokoju. 

Doskonałe kosiarki Husqvarna

Co najważniejsze dla Klientów, roboty koszące Husqvarna mają atrakcyjne ceny. Firma ta od lat tworzy najlepsze rozwiązania do pielęgnacji ogrodów. Oferowane urządzenie, dzięki specjalnym ostrzom, tnie niewielkie źdźbła trawy, więc nie ma potrzeby zgrabiania pozostałości. Trawnik zaś będzie bujny i estetyczny. Kosiarka automatyczna potrafi również ciąć w miejscu, co jest przydatne w przypadku miejsc trudno dostępnych, np. pod meblami. Kup teraz i poznaj wszystkie innowacyjne tryby! 

 

Dane techniczne:

- max wydajność: 4000 m²

- wydajność godzinowa: 167 m²

- ładowanie automatyczne

- 2 przewody doprowadzające

- max nachylenie terenu: 45%

- wyświetlacz LCD z menu, klawiatura

- akumulator li-ion, czas ładowania 60 min., czas pracy 290 min.

- średnie zużycie energii przy max eksploatacji: 20 kWh/miesiąc tj. 20zł/miesiąc

- koszenie: wys 20-60 mm, 3 noże koszące, szer robocza 24 cm

- ciężar: 12,9 kg

- alarm, PIN, blokada instalacji i ustawień

- czujnik podnoszenia i przechyłu

kolor: grafit, wymiary 72x56x31 cm, waga: 12,5 kg

W wyposażeniu standardowym znajdują się dodatkowe noże – 9szt

Zestaw instalacyjny robota (przewód, szpilki, złączki, wsuwki) do zakupienia dodatkowo w małym, średnim lub dużym zestawie.

Produkt objęty jest roczną gwarancją z możliwością rozszerzenia do 3 lat.

Zobacz także