• -2,5%

Robot koszący Husqvarna Automower 310 Mark II do 1000m2

8 790,00 zł
8 570,25 zł
Brutto Dostawa do 4 tygodni

Wydajna 4-kołowa kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 310 do większych i bardziej złożonych trawników. Przeznaczona do średnich powierzchni do 1000 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 40%. Inteligentna technologia automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. Intuicyjne menu umożliwia ustawienie czasu koszenia kiedy tylko sobie tego życzysz. Obudowy w różnych kolorach dostępne jako opcje.

Zadaszenie stacji
Zestaw instalacyjny
Wydłużona gwarancja dla modelu:
Ilość

 

Dostawa od 48h

 

Gwarancja ceny - napisz do nas

 

14 dni na zwrot produktu

Husqvarna Automower® 310

Wybierz wydajny, 4-kołowy robot koszący Husqvarna, który sprawdzi się w przypadku sporych trawników. Jest on przeznaczony do średnich powierzchni do 1000 m2, a także może pracować na zboczach o nachyleniu do 40%. Inteligentny system kosiarki automatycznej prowadzi ją nawet przez wąskie przejścia. Praktyczne menu umożliwia też ustawienie czasu koszenia trawy, kiedy tylko Ci wygodnie. Sprzęt ma różne kolory obudowy do wyboru. To idealny produkt w korzystnej cenie!

Robot z inteligentnym systemem sterowania

Technologia Automower® Connect daje pełną kontrolę nad robotem koszącym Husqvarna. Za pomocą smartfona możesz go uruchomić, zatrzymywać, parkować i zmieniać inne ustawienia. Komunikacja odbywa się przez Bluetooth o zasięgu do 10 metrów. Z dowolnego miejsca możesz też odbierać alarmy i sprawdzać, gdzie obecnie znajduje się kosiarka automatyczna. Te urządzenia w dobrej cenie, dzięki przewodowi doprowadzającemu, potrafią też odnajdywać drogę do stacji ładującej, co jest przydatne w przypadku trawników o skomplikowanym kształcie.

Kosiarka automatyczna na każdy teren

Co bardzo istotne, robot do koszenia trawy Husqvarna Automower®  wykrywa wąskie przejścia, więc radzi sobie z przejazdem nawet przez niewielkie ścieżki. Aby uniknąć nieestetycznych śladów, kosiarka automatyczna zmienia za każdym razem sposób przejazdu. Mimo że ceny urządzeń są atrakcyjne, ich konstrukcja umożliwia działanie nawet na nierównym terenie. Wszystko dzięki dużym kołom z głębokim bieżnikiem, które gwarantują przyczepność również na śliskich powierzchniach.

Kosiarki Husqvarna – niezawodne i praktyczne

Renomowana, polecana przez specjalistów firma Husqvarna przez wiele lat rozwijała swoje roboty koszące, co pozwala oferować je w dobrej cenie. Są to najlepsze urządzenia w swojej klasie – zawsze niezawodne i praktyczne. Przy minimalnym wysiłku właściciela posesji trawnik zawsze będzie przycięty idealnie niczym dywan. Kosiarka automatyczna ma doskonałe, ostre noże, które sprawiają, że trawa prezentuje się lepiej i jest bardziej bujna niż przy pielęgnacji konwencjonalnymi metodami.

Zestaw instalacyjny robota (przewód, szpilki, złączki, wsuwki) do zakupienia dodatkowo w małym lub średnim zestawie.

Produkt objęty jest roczną gwarancją z możliwością rozszerzenia do 3 lat.

Produkt objęty jest roczną gwarancją z możliwością rozszerzenia do 3 lat.

Opis

Obszar koszenia [m2]
1000
Szerokość koszenia [cm]
22
Wysokość koszenia [mm]
20-60
Czas ładowania [min]
60
Średni czas pracy [min]
70
Akumulatory Li-ion
2,1
Tryb powrotu do ładowania
Po przewodz.
Czujnik zderzeń
TAK
Kod zabezpieczający PIN
TAK
Odbiornik Bluetooth
TAK
Dopuszczalne nachylenie zbocza [%]
40
Waga z akumulatorami [kg]
9
Poziom hałasu [dB]
58
Wymiary [cm]
63x51x25

Zobacz także