Wiper Premium C6 do 600m2

4 998,00 zł
Brutto

Robot koszący Wiper Premium C 6 w zupełności wystarcza do pielęgnacji trawnika o powierzchni do 600 metrów kwadratowych.

Wyposażony jest w mocny silnik oraz akumulator litowo-jonowy umożliwiający wykonanie codziennej pracy robota w bardzo krótkim czasie. Podczas odpoczynku ładuje się do pełna, gotów do kolejnego dnia pracy.

Kosiarka automatyczna C 6 kosi trawę wytrzymałym, czteroramiennym, wykonanym ze stali nierdzewnej ostrzem zapewniają najwyższą jakość cięcia i mulczowania. Jak każda kosiarka Wiper, jest przyjazny dla alergików, którzy mniej niż zwykle narażeni są na alergeny

Ilość
Obecnie brak na stanie


  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

Robot koszący Wiper Premium C 6 w zupełności wystarcza do pielęgnacji trawnika o powierzchni do 600 metrów kwadratowych.

Wyposażony jest w mocny silnik oraz akumulator litowo-jonowy umożliwiający wykonanie codziennej pracy robota w bardzo krótkim czasie. Podczas odpoczynku ładuje się do pełna, gotów do kolejnego dnia pracy.

Kosiarka automatyczna C 6 kosi trawę wytrzymałym, czteroramiennym, wykonanym ze stali nierdzewnej ostrzem zapewniają najwyższą jakość cięcia i mulczowania. Jak każda kosiarka Wiper Premium, jest przyjazny dla alergików, którzy mniej niż zwykle narażeni są na alergeny

Robot koszący wyposażony jest w silniki szczotkowe. Posiada regulowaną wysokość koszenia, czujnik deszczu, czujnik zderzeń i wiele innych.

Cechą wyróżniającą rodzinę C kosiarek automatycznych WIPER Premium jest zdolność radzenia sobie z koszeniem w niewielkich, trudno dostępnych do pielęgnacji miejscach, wąskich przejściach itp.

Do ogrodu o powierzchni pracy do 600 m2 polecana z pełnym przekonaniem.

W zestawie:

Szpilki mocujące - 20szt. 

Stacja ładująca 

Pokrywa stacji ładującej 

 

Opis

Obszar koszenia (m2)
600
Szerokość koszenia (cm)
25
Wysokość koszenia (mm)
25-60
Śr. Czas pracy (min)
50
Akumulatory Li-ion
2.5
Czujnik deszczu
TAK
Odbiornik Bluetooth
TAK
Max. Zalecane nachylenie zbocza (%)
45
Waga z akumulatorami (kg)
9,3
Poziom hałasu (dB)
65
Wymiary (cm)
40x52
Silnik szczotkowy/bez szczotkowy
Szczotkowy
Liczba sekcji
2

Zobacz także