Sterowniki

Sterowniki nawadniania

Inteligentne Sterowniki Nawadniania WiFi, które nie tylko automatyzują cały system, ale również umożliwiają sterowanie nim z każdego miejsca na świecie. Przez aplikację na telefon lub witrynę internetową mamy pełną kontrolę nad tym, co i kiedy dzieje się z naszym nawodnieniem

Zdalne systemy nawadniania to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu w łatwy i przyjemny sposób zadbasz o swój ogród. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji i zaprogramujesz odpowiednio system, by zapewnić dopływ wody, nawet kiedy nie masz czasu, bądź przebywasz na urlopie. Sterowanie nawadnianiem jest bardzo intuitywne i zarazem niezwykle pragmatyczne. To idealne rozwiązanie wykorzystywane jest coraz częściej w nawadnianiu zarówno mniejszych, jak i większych ogrodów. 

Pożądane parametry sterownika ustawisz w jednym kroku, dzięki odpowiedniej aplikacji i to z dowolnego miejsca na ziemi, również z telefonu. Nawadnianie uruchomisz więc zdalnie i to o każdym czasie. Resztę wykona za Ciebie już sterownik.

Systemy nawadniania posiadają od kilku do kilkunastu sekcji. Każdą z nich możesz oddzielnie zaprogramować, co z kolei pozwala na pełne dostosowanie systemu nawadniania do Twoich nawet bardzo indywidualnych potrzeb. Sterownik nawadniania w oparciu o aktualną pogodę czy poziom wilgotności zapewni bowiem wymaganą ilość wody dla Twoich roślin. Sam wybierzesz też czas, w którym sterownik powinien zacząć pracować. 

Poznaj, jak wyglądają nowoczesne ogrody zdalne! Kto bowiem ma czas na żmudne obowiązki w swoim ogrodzie? Na podlewanie rabat, trawników czy grządek warzywnych? Inteligentne nawadnianie to świetny sposób na brak czasu i zminimalizowanie obowiązków w swoim ogrodzie. Innowacyjny charakter tego typu produktów wyznacza całkiem nową jakość w pielęgnowaniu trawników i ogródków.

Sterowanie docenisz również w czasie, kiedy pada deszcz, a Ty jesteś na urlopie. Inteligentny system nawadniania kooperuje z wi-fi. Dzięki temu sterownik podłączysz do domowej sieci internetowej, zapewniając sobie dostęp do różnych funkcji, między innymi do automatycznego weryfikowania stanu pogody czy wilgotności gleby. Taka funkcja pozwala w dużej mierze oszczędzać wodę. Dobry model posiada również czujniki deszczu, dlatego sterownik nawadniania automatycznie zakończy etap podlewania, a podczas opadów deszczu nie uruchomi się wcale. Korzystając np. z produktu hunter czy toro będziesz również na bieżąco weryfikować ilość zużytej do podlewania wody. Możliwość sterowania urządzeniem zapewni Ci zarówno mobilna aplikacja, jak i manualny wyświetlacz, który posiada każdy sterownik. Również za pomocą przeglądarki internetowej możliwe jest komfortowe zarządzanie sterownikiem. Jeśli na podstawie raportów uznasz, że nawadnianie ogrodu wymaga zmiany ustawień sterownika, to masz wiele opcji, aby wdrożyć nowe informacje i polecenia. Umożliwia Ci to zarówno aplikacja, program w komputerze, jak i przyjazne menu na wyświetlaczu. Jednym z warunków, jakie muszą być spełnione, to by system był podłączony do wi-fi. 

To prawdziwa rewolucja w Twoim ogrodzie. Za pomocą systemu nawadniania kolor Twojego trawnika, nawet podczas upalnych dni, będzie zawsze przyjemnie zielony. Posiadając sterownik nawadniania, nie musisz się martwić o stan kwiatów czy trawy. Inną pożądaną zaletą tego produktu, jest możliwość ustawienia sterowników w każdym dowolnym miejscu. Przy instalacji urządzenia, zwróć więc też uwagę na przydomowe trawniki i klomby, które również mogą ucierpieć ze względu na notoryczny brak wody. Sterownik nawadniania ułatwi transportowanie wody również przed dom, gdzie rosną piękne róże, czy drzewa ozdobne. Za pomocą zdalnego i inteligentnego sterowania systemem, masz możliwość nawodnienia wszystkich stanowisk wokół Twojego domu.

 Zdalne ogrody to minimum pracy i wyjątkowy komfort. To dobre rozwiązania, które wyeliminują problem podlewania rabatek i grządek, podczas każdej Twojej nieobecności. Poprzez ustawienie aplikacji, nastąpi automatyczne uruchomienie urządzenia. Na koniec otrzymasz raport, również na temat ewentualnych usterek sterownika. 

Jeśli jesteś na etapie planowania swojego ogrodu, to zdecyduj się na produkty renomowanych producentów - firmy toro albo hunter. To specjaliści, którzy o optymalnym nawadnianiu wiedzą wszystko! To idealny wybór urządzeń wśród różnego rodzaju systemów. Na wprowadzanie zmian nigdy nie jest za późno. Dlatego te produkty możemy Ci polecić również do montażu na zaprojektowanym już ogrodzie. Z których sterowników będziesz najbardziej zadowolony? Pod uwagę weź wszystkie usługi i funkcje, jakie zapewni Ci inteligentny system. Np. tańsza wersja systemu TTT 9V umożliwia automatyczne podlewanie. Tego urządzenia nie uruchomisz jednak poprzez aplikację na telefonie. Jeśli więc zależy Ci na kontrolowaniu sterownika z każdego miejsca, to lepszy będzie droższy model, ale z opcją podłączenia go pod wifi. Koniecznie więc sprawdź, który z urządzeń posiada taką alternatywę.

Inteligentne zarządzanie musi być również kompatybilne z odpowiednimi trybami pracy. Z tego rodzaju usług skorzystasz nawet w tańszych wersjach. Musisz jednak wiedzieć, ile trybów jest Ci niezbędnych? Kiedy i jak z nich korzystać? Takie informacje koniecznie zweryfikuj przed zakupem.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry