TORO Evolution™- Sterownik nawadniania

1 494,12 zł
Brutto

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz wyjątkowym funkcjom inteligentnego sterowania nowy sterownik Evolution™  marki Toro® stanowi idealny wybór dla terenów rekreacyjnych w ogrodach przydomowych oraz obiektach komercyjnych.

Wew / Zew
Ilość

 

Dostawa od 48h

 

Gwarancja ceny - napisz do nas

 

14 dni na zwrot produktu

Jeżeli planujesz zamówienie większej ilości produktów lub różnorodnych elementów systemu nawadniania, skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez email. Nasi eksperci chętnie przygotują dla Ciebie indywidualną, konkurencyjną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku, dostosowaną do specyfiki Twojego zamówienia. To Twoja szansa na skorzystanie z najbardziej opłacalnej oferty dostępnej na rynku! Pamiętaj, my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc zrealizować Twoje plany dotyczące nawadniania.

_______________________________

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz wyjątkowym funkcjom inteligentnego sterowania nowy sterownik Evolution™  marki Toro® stanowi idealny wybór dla terenów rekreacyjnych w ogrodach przydomowych oraz obiektach komercyjnych.

Cechy:

·       Od 4 do 16 sekcji

·       4 sekcje na stałe w zespole podstawowym

·       Moduły 4 i 12 sekcyjne z możliwością wymiany bez przerw w działaniu

·       Do 6 programów nawadniania

·       Trzy możliwości programowania- Kalendarz z poszczególnymi dniami tygodnia- Możliwość zaprogramowania przerwy w nawadnianiu w zakresie od 1 do 30 dni z wyjątkami do siedmiu dni- Dni parzyste/nieparzyste z wyjątkami do siedmiu dni

·       Czas pracy sekcji od 1 minuty do 12 godzin

·       Jednoczesna praca do 3 sekcji

·       Regulacja sezonowa w cyklu miesięcznym dla poszczególnych programów

·       Możliwość programowania sterownika poprzez program komputerowy

·       Dostępne wersje zewnętrzne i wewnętrzne

 

Dodatkowo:

Rewolucyjny interfejs

Rewolucyjny interfejs użytkownika dla sterownika Evolution™ został zaprojektowany z myślą o wygodzie klientów. Przyciski skrótów zapewniają szybki dostęp do standardowych funkcji, a zaawansowane menu pozwala profesjonalistom w zakresie nawadniania w pełni wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie, wszystkie dane są prezentowane na wyświetlaczu graficznym, który obsługuje się podobnie do wielu nowoczesnych osobistych urządzeń elektronicznych

 

Możliwość ulepszania dzięki zastosowaniu specjalnej przystawki Smart Connector™

Opcjonalny Smart Connector™ łączy się z programatorem czasowym co pozwala na bezprzewodową komunikację z dużą liczbą urządzeń dodatkowych, w tym czujnikami pogody, pilotami zdalnego sterowania, oraz czujnikami wilgotności gleby umożliwiającymi wzbogacenie systemu o wiele opcji oszczędzających wodę i energię.

 

Programowanie na komputerze z użyciem pamięci USB

Proste w użyciu oprogramowanie umożliwia stworzenie całego programu na komputerze. W celu przeniesienia gotowego programu do jednego lub większej ilości sterowników należy użyć standardowej pamięci USB. Pamięć USB zapewnia również możliwość rejestracji pracy sterownika do celów diagnostycznych.

 

Urządzenia dodatkowe do sterownika Evolution:

- Bezprzewodowa stacja pogodowa

- Pilot zdalnego sterowania

- Czujnik wilgotności gleby Precision™ firmy Toro®

- Smart Connector

 

Specyfikacja

Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz

Wymiary 286 x 197 x 114 mm

Zasilanie elektryczne na wejściu:- 220/240 V AC 50 Hz- 30 VA (wewnętrzny i zewnętrzny transformator przenośny)

Napięcie wyjściowe:- 24 V AC- 0,75 A maks. na sekcję- 0,75 A pompa/zawór główny- 1,0 A obciążenie całkowite

Ochrona przeciwprzepięciowa:- 6,0 kV tryb wspólny, 1,0 kV tryb zwykły

5 LAT GWARANCJI

Zobacz także