• -2,5%

Zbiornik na deszczówkę NOBLESSE 275l

1 673,00 zł
1 631,17 zł Zniżka 2,5%
Brutto Czas realizacji: 5 dni
Zbiornik wody deszczowej NOBLESSE o pojemności 275l.
Wybierz kolor
Zestaw podłączeniowy
Kranik
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

Zbiornik NOBLESSE o pojemności 275l jest elegancki i zupełnie gładki. Powierzchnia zbiornika jest wykonana z polietylenu o delikatnej fakturze.

Na zbiorniku NOBLESSE opcjonalnie można także sadzić kwiaty, dzięki czemu harmonijnie dopasowuje się do każdej pory roku. Misa na roślinność jest zdejmowana, co znacznie ułatwia pracę podczas sadzenia kwiatów. Zasilanie wodą odbywa się w górnej części zbiornika. Na ścianie przedniej tego dekoracyjnego zbiornika do zbierania deszczówki znajduje się mosiężny gwint ¾”, w który można wkręcić kran służący do poboru deszczówki. Polietylen jest wysokiej jakości i jest odporny na promieniowanie UV. Do zaopatrywania w wodę zaleca się zastosowanie zbieracza wody deszczowej z filtrem. Zbiornik na wodę deszczową dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych granit i czarny granit. Gwarancja 2 lata. 

Do kompletnej instalacji należy dobrać odpowiedni zbieracz wody deszczowej (dopasowany do średnicy i koloru rynny, taki jak np. zbieracz deszczówki z filtrem i zaworem) oraz dopasować podłączenie zbieracza ze zbiornikiem.

9000357

Opis

Szerokość [cm]
79,0
Wysokość [cm]
105,0
Głębokość [cm]
41,0
Pojemność [l]
275