• -2,5%

Zielona ściana stojąca z 36 roślinami - Rama stalowa 2x9 PG14 Biała/Czarna

2 926,00 zł
2 852,85 zł Zniżka 2,5%
Brutto Czas realizacji: 14 dni

Ściana stojąca stalowa zawierająca 18 modułów PG14 razem z roślinami do wyboru.

Wybierz kolor
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Gotowy ogród wertykalny oraz 36 roślin

Produkty z linii "domowych ogródków" przeznaczone są zarówno dla amatorów ogrodnictwa, jak i profesjonalistów - to w pełni profesjonalnie skonstruowany produkt dla każdego, kto chciałby mieć własny warzywnik, zwłaszcza na ograniczonej przestrzeni typu mieszkanie, balkon czy mały ogródek.

My Little Home Garden to satysfakcja z własnoręcznie wyhodowanych świeżych ziół, a także smak i zapach warzyw i owoców bez chemii oraz pełna niezależność od pory roku czy panującej aury.

Konstrukcja ogródka jest lekka i wytrzymała. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.

Standardowo ramy występują w kolorze białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.

Ściana wyposażona jest w manualny system nawadniania, w którym doniczki umieszczane w specjalnych modułach są ze sobą połączone, a podlewanie roślin odbywa się poprzez dwa górne moduły. Stamtąd, dzięki ukrytym wewnątrz trójnikom, woda rozprowadzana jest automatycznie do najniżej położonych roślin. Dzięki temu rozwiązaniu czynność podlewania jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.

Produkt dostarczany jest w całości. Rama może być zawieszona w dowolnym miejscu i przeniesiona w każdym momencie.

Wybierz po zakupie ogrodu powiadom nas jakie rośliny wybierasz i w jakich ilościach. Pamiętaj - możesz wybrać 36 roślin z pośród następujących gatunków:

- Epipremnum pinnatum 'Aureum'
- Epipremnum pinnatum 'Marble Queen'
- Philodendron scandens
- Syngonium 'Arrow'
- Syngonium 'Pixie'
- Epipremnum White Panther
- Philodendron Neon/Lemon Lime
- Chamaedorea elegans


 
Korzyści z posiadania ogrodu wertykalnego:

Żywe rośliny mają na człowieka niezwykle pozytywny wpływ. Utrzymują właściwy mikroklimat, wzbogacają powietrze w tlen, oczyszczają je z wielu szkodliwych substancji jak np. metale ciężkie, tlenek węgla i amoniak, wyłapują też kurz i bakterie. Potwierdzone naukowo jest też kojące oddziaływanie koloru zielonego na układ nerwowy człowieka.

STL2/9PG14/HG

Opis

Waga [kg]
40
Materiał
Stal | PP PE
Średnica doniczki [cm]
14
Liczba modułów
18
Ilość doniczek
36
Wymiary [mm]
620x1890x110/210/320
Moduły
Pixel Garden PG14