• -5%
  • Nowy

Ogród wertykalny z 6 roślinami - Rama stalowa 1x3 PG14 Biała/Czarna

823,00 zł
781,85 zł Zniżka 5%
Brutto

Wisząca rama stalowa zawierająca 3 moduły PG14 razem z roślinami do wyboru.

Wybierz kolor
Ilość

  • Wysyłka od 48 godzin Wysyłka od 48 godzin
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktuWIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<


Gotowy ogród wertykalny oraz 6 roślin 


Ramy wiszące z roślinami naszej produkcji z serii "domowych ogródków" przeznaczone są dla każdego kto chciałby czerpać korzyści z codziennego kontaktu z naturą nawet na małej przestrzeni. Nasi profesjonaliści zadbali o każdy szczegół konstrukcji i dobór odpowiedniej roślinności tak, aby nie pozostawało nic innego jak tylko cieszenie się otoczeniem pełnym zieleni.


Otrzymują Państwo gotowy ogród wertykalny z ukorzenionymi, dużymi i zdrowymi roślinami tworzący natychmiastowy efekt!

Konstrukcja ogródka jest lekka i wytrzymała. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.


Standardowo ramy występują w kolorze białym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.


Ściana wyposażona jest w manualny system nawadniania, w którym doniczki umieszczane w specjalnych modułach są ze sobą połączone, a podlewanie roślin odbywa się poprzez dwa górne moduły. Stamtąd, dzięki ukrytym wewnątrz trójnikom, woda rozprowadzana jest automatycznie do najniżej położonych roślin. Dzięki temu rozwiązaniu czynność podlewania jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.

Produkt dostarczany jest w całości. Rama może być zawieszona w dowolnym miejscu i przeniesiona w każdym momencie.

Wybierz po zakupie ogrodu powiadom nas jakie rośliny wybierasz i w jakich ilościach. Pamiętaj - możesz wybrać 6 roślin z pośród następujących gatunków:

- Epipremnum pinnatum 'Aureum'
- Epipremnum pinnatum 'Marble Queen'
- Philodendron scandens
- Syngonium 'Arrow'
- Syngonium 'Pixie'
- Epipremnum White Panther
- Philodendron Neon/Lemon Lime
- Chamaedorea elegans

 

 
Korzyści z posiadania ogrodu wertykalnego:


Żywe rośliny mają na człowieka niezwykle pozytywny wpływ. Utrzymują właściwy mikroklimat, wzbogacają powietrze w tlen, oczyszczają je z wielu szkodliwych substancji jak np. metale ciężkie, tlenek węgla i amoniak, wyłapują też kurz i bakterie. Potwierdzone naukowo jest też kojące oddziaływanie koloru zielonego na układ nerwowy człowieka.

Opis

Waga [kg]
11
Materiał
Stal | PP PE
Średnica doniczki [cm]
14
Ilość doniczek
6
Wymiary [mm]
320x578x110/210
Moduły
Pixel Garden PG14
Ilość modułów
3