• -2,5%

Dwustronna zielona ściana mobilna - Rama stalowa 4x9 PG14 Biała/Czarna

8 219,00 zł
8 013,53 zł
Brutto Czas realizacji: 21 dni
Ściana mobilna dwustronna stalowa zawierająca 36 modułów PG14.
Wybierz kolor
Dostosowanie produktu
Ilość

 

Dostawa od 48h

 

Gwarancja ceny - napisz do nas

 

14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Produkty z linii SIMPLE LINE e są lekkie i wytrzymałe o stabilnej konstrukcji. Cyfry w kodzie 2.4/9 oznaczają, że rama jest dwustronna i posiada cztery kolumny modułów ułożonych na dziewięciu poziomach.

Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.


Model ten, dzięki zamontowanym kółkom jezdnym może być dowolnie przemieszczany. To rozwiązanie pozwala na łatwe przemieszczanie ściany według indywidualnych potrzeb. Idealnie sprawdza się jako element zielonych stref relaksu w domu czy firmie, a także jest efektownym elementem dekoracyjnym na targach i eventach.


Standardowo ramy występują w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.


Ściana wyposażona jest w system nawadniania, w którym doniczki umieszczane w specjalnych modułach są ze sobą połączone, a podlewanie roślin odbywa się poprzez dwa górne moduły. Stamtąd, dzięki ukrytym wewnątrz trójnikom, woda rozprowadzana jest automatycznie do najniżej położonych roślin. Dzięki temu rozwiązaniu czynność podlewania jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.


Produkt dostarczany jest w całości i nie ma potrzeby jego montażu.

STM2.4/9PG14

Opis

Waga [kg]
100
Materiał
Stal | PP PE
Średnica doniczki [cm]
14
Liczba modułów
72
Ilość doniczek
144
Wymiary [mm]
1220x1960x200/318/425
Moduły
Pixel Garden PG14