Zielona ściana stojąca - Rama stalowa 3x9 PG14 Biała/Czarna

4 599,00 zł
Brutto

Ściana stojąca stalowa zawierająca 27 modułów PG14.

Wybierz kolor
Dostosowanie produktu
Ilość

 

Dostawa od 48h

 

Gwarancja ceny - napisz do nas

 

14 dni na zwrot produktu

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Produkty z linii SIMPLE LINE są lekkie i wytrzymałe o stabilnej konstrukcji. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, a doniczki w modułach Pixel Garden z tworzywa pochodzącego z recyclingu.


Standardowo ramy występują w dwóch kolorach: białym i czarnym. Istnieje możliwość wykonania ramy w kolorze na indywidualne zamówienie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby ustalić szczegóły.


Ściana wyposażona jest w system nawadniania,
w którym doniczki umieszczane w specjalnych modułach są ze sobą połączone, a podlewanie roślin odbywa się poprzez dwa górne moduły. Stamtąd, dzięki ukrytym wewnątrz trójnikom, woda rozprowadzana jest automatycznie do najniżej położonych roślin. Dzięki temu rozwiązaniu czynność podlewania jest prosta, nie powoduje wypłukiwania i wypływania ziemi z doniczek oraz pozwala oszczędzać wodę.


Produkt dostarczany jest w całości i nie ma potrzeby jego montażu.
Konstrukcja niewymagająca mocowania zapewnia pełną mobilność zielonej ściany i może być ustawiana w dowolnym miejscu w każdym momencie.

Ten model ogrodu wertykalnego może zostać dodatkowo wyposażony w automatyczne nawadnianie. W dolnej części ramy zamontowane są elementy układu nawadniania (tzw. szybkozłączki), do których przyłącza się wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej lub stacji nawadniającej. Sterowanie nawadnianiem odbywa się w dwojaki sposób: ręcznie, poprzez otwieranie zaworu z wodą lub za pomocą aplikacji w smartfonie czy wtyczki smart. Wariant ten jest dodatkową opcją.

STL3/9PG14

Opis

Waga [kg]
48
Materiał
Stal | PP PE
Średnica doniczki [cm]
14
Liczba modułów
27
Ilość doniczek
54
Wymiary [mm]
920x1890x110/200/320
Moduły
Pixel Garden PG14

Zobacz także